G.Arlauskiui nepavyko išgelbėti Lietuvos rinktinės nuo sutriuškinimo (FOTO)

2016 metų Europos čempionato atrankoje pirmą kartą per visą istoriją susitiko Šveicarijos ir Lietuvos rinktinės.

E grupėje dėl svarbių taškų kovoję šveicarai be didesnio vargo įrodė pranašumą prieš Lietuvos futbolininkus, kurie laikėsi iki antrojo kėlinio vidurio.

Pirmajame kėlinyje, kaip ir visas rungtynes, dominavo šeimininkai, tačiau puikų žaidimą demonstravo Giedrius Arlauskis. Pirmasis įvartis galiausiai buvo pelnytas tik 66-ąją minutę, kai apmaudžiai kamuolys iš rankų išslydo būtent G.Arlauskiui.

Po įvarčio prasidėjo lietuvių triuškinimas - 68-ąją minutę pranašumą po puikaus perdavimo padidino Fabianas Scharas, o 80-ąją minutę savo tikslą pasiekė ir Miuncheno "Bayern" jaunoji žvaigždė Xherdanas Shaqiri.

Per likusį laiką lietuviai nesugebėjo priartėti prie varžovų vartų ir 90-ąją minutę galutinį tašką padėjo X.Shaqiri. Po 4 turo E grupėje 2-4 vietas dalijasi šveicarai, slovėnai ir lietuviai.

Šiais metais Lietuvos rinktinė daugiau EURO 2016 atrankos rungtynių nebesužais. Artimiausias mačas laukia kovo mėnesį, kai teks kovoti prieš Angliją.

Šveicarija 4 - 0 Lietuva

66' [1 - 0] G.Arlauskis (į savus vartus)

68' [2 - 0] F.Schar

80' [3 - 0] X.Shaqiri

90' [4 - 0] X.Shaqiri

Startinės sudėtys:

Šveicarija: Sommer, Moubandje, Schar, Djourou, Lichtsteiner, Dzemaili, Inler, Behrami, Shaqiri, Mehmedi, Seferovič.

Lietuva: Arlauskis, Vaitkūnas, Freidgeimas, Kijanskas, Andriuškevičius, Vičius, Chvedukas, Žulpa, Novikovas, Černych, Matulevičius.