Geležinę gynybą pademonstravęs "Juventus" sutriuškino "Barceloną" (FOTO, VIDEO)

Antradienį prasidėjo Čempionų lygoje ketvirtfinalio etapas.

Rungtynėse Italijoje kovėsi "Juventus" ir "Barcelona" komandos, o mačas Dortmunde buvo atidėtas.

Turino komanda puikiai pradėjo susitikimą ir jau 2-ąją minutę įvartį smūgiu galva galėjo pelnyti G.Higuainas.

7-ąją minutę "Juventus" puolėjas P.Dybala sulaukė perdavimo baudos aikštelės krašte, apsisuko ir netikėtai nuginklavo "Barcelona" vartininką - 1:0.

20-ąją minutę A.Iniesta atsidūrė vienas prieš G.Buffoną, tačiau legendinio vartininko pergudrauti jam nepavyko.

Italai surengė žaibišką kontrataką ir P.Dybalos stipriu smūgiu dar kartą nuginklavo ter Stegeną - 2:0.

"Barcelona" bandė pelnyti įvartį, tačiau pavojingų progų nesukūrė. Kėlinio gale dar galimybę turėjo "Juventus", kai svečių vartininkas nevykusiai atmušė kamuolį.

Iš karto po pertraukos L.Messi turėjo šansą pelnyti nuginkluoti G.Buffoną, tačiau vėl nieko nepešė - uždirbtas tik kampinis.

S.Khedira atsakė pavojingu smūgiu virš vartų.

51-ąją minutę A.Iniesta stipriai, tačiau netiksliai atliko bandymą pasižymėti mušdamas link G.Buffono ginamos tvirtovės.

55-ąją minutę M.Pjaničius puikiai realizavo kampinį  - G.Chiellini smūgis galva nepaliko šansų apsiginti svečių žaidėjams - kamuolys nuo virpsto įskriejo į vartus - 3:0.

"Barcelona" ekipoje savojo šanso dar sulaukė L.Suarezas, tačiau urugvajietis irgi mušė šalia vartų.

79-ąją min. L.Messi atliko perdavimą S.Umtiti, tačiau gynėjas kamuolio nepasiekė ir rezultatas liko nepakitęs.

Startinės sudėtys:

"Juventus" - "Barcelona" 3-0

90' S.Umtiti ("Barcelona") - geltona kortelė

90' M.Lemina ("Juventus") - geltona kortelė

74' S.Khedira ("Juventus") - geltona kortelė

64' M.Mandžukičius ("Juventus") - geltona kortelė

57' A.Iniesta ("Barcelona") - geltona kortelė

55' G.Chiellini pelno įvartį - 3:0

53' L.Suarezas ("Barcelona") - geltona kortelė

28' D.Alves ("Juventus") geltona kortelė

22' P.Dybala rezultatą padvigubino 2-0

7' P.Dybala pelnė įvartį 1-0