Geležinę gynybą pademonstravęs "Juventus" sutriuškino "Barceloną" (FOTO, VIDEO)

Antradienį prasidėjo Čempionų lygoje ketvirtfinalio etapas.

Rungtynėse Italijoje kovėsi "Juventus" ir "Barcelona" komandos, o mačas Dortmunde buvo atidėtas.

Turino komanda puikiai pradėjo susitikimą ir jau 2-ąją minutę įvartį smūgiu galva galėjo pelnyti G.Higuainas.

7-ąją minutę "Juventus" puolėjas P.Dybala sulaukė perdavimo baudos aikštelės krašte, apsisuko ir netikėtai nuginklavo "Barcelona" vartininką - 1:0.

20-ąją minutę A.Iniesta atsidūrė vienas prieš G.Buffoną, tačiau legendinio vartininko pergudrauti jam nepavyko.

Italai surengė žaibišką kontrataką ir P.Dybalos stipriu smūgiu dar kartą nuginklavo ter Stegeną - 2:0.

"Barcelona" bandė pelnyti įvartį, tačiau pavojingų progų nesukūrė. Kėlinio gale dar galimybę turėjo "Juventus", kai svečių vartininkas nevykusiai atmušė kamuolį.

Iš karto po pertraukos L.Messi turėjo šansą pelnyti nuginkluoti G.Buffoną, tačiau vėl nieko nepešė - uždirbtas tik kampinis.

S.Khedira atsakė pavojingu smūgiu virš vartų.

51-ąją minutę A.Iniesta stipriai, tačiau netiksliai atliko bandymą pasižymėti mušdamas link G.Buffono ginamos tvirtovės.

55-ąją minutę M.Pjaničius puikiai realizavo kampinį  - G.Chiellini smūgis galva nepaliko šansų apsiginti svečių žaidėjams - kamuolys nuo virpsto įskriejo į vartus - 3:0.

"Barcelona" ekipoje savojo šanso dar sulaukė L.Suarezas, tačiau urugvajietis irgi mušė šalia vartų.

79-ąją min. L.Messi atliko perdavimą S.Umtiti, tačiau gynėjas kamuolio nepasiekė ir rezultatas liko nepakitęs.

Startinės sudėtys:

"Juventus" - "Barcelona" 3-0

90' S.Umtiti ("Barcelona") - geltona kortelė

90' M.Lemina ("Juventus") - geltona kortelė

74' S.Khedira ("Juventus") - geltona kortelė

64' M.Mandžukičius ("Juventus") - geltona kortelė

57' A.Iniesta ("Barcelona") - geltona kortelė

55' G.Chiellini pelno įvartį - 3:0

53' L.Suarezas ("Barcelona") - geltona kortelė

28' D.Alves ("Juventus") geltona kortelė

22' P.Dybala rezultatą padvigubino 2-0

7' P.Dybala pelnė įvartį 1-0

Čempionų lyga: "Juventus" - "Barcelona"

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Auris
2017-04-12 17:08
0 1
na nereik iniestos kaltint kad "isvaiste" atliko gera tikslu smugi, tik kad bufonas zveris, kalbant apie komanda, tai nieko naujo pasakyt cia neiseina, puse komandos reikia keist, vidury nera kam zaisti, iniestos geriausios dienos jau senai praeity, bet jis vis dar geriausias vidurio zaidejas barsos komandoj, o tai daug ka pasako, ginyba nu cia ner ko noret barsos ginyba buvo ne sudo verta tik prie puyolio, neymaras isvis as tyliu, kaip dar yra zmoniu pasauly kurie sako, kad jis geriausias siuo metu, kai medinis benzas uz ji geriau stumia... visiskas lavonas, kuriam siuo metu topas turetu but PSG losti, daugiau komandu neisivaizduoju, realuj ar barsai jis per levas, eple ar italijoj ne jam zaist, tai lieka psg.
benkartas29
2017-04-12 14:21
2 2
o,kad pendelis bent vienas bus 100 proc 100 euru uzmetu siandien pat,kad pendzelis bus bent vienas
benkartas29
1 7
MATHIEW KRASTE NEREALUS :d :d :d :d rakiticius per letas,iniestai jau batai smelis per sikna byra neymaras kaip ir mineta prinarde daugiau nei meilutyte )))) ryza barzda dar klibinti kazka bande **** ta savijauta kokio ahujienumo kai cigonus iszagina tik teisejas grybo nepjauna iskart batai nuo lygiavertes komandos atsakomosiose jau pirmam keliny viena raudona juventusas tures
..
2017-04-12 12:24
1 8
Beveik neabejoju, kad camp nou cigonyne vel bus taip simboliskai pora pendeliu paskirta ir vuolia- uefalona kuria dar viena stebukla
as pritariu
2017-04-12 11:42
2 8
...
jog juve maise barca su sudais ir barsai jokiu sansu toliau eiti, bet jei kas ir zaide uz barca vakar tai tik messi, pasiziurekit jo reitinga, auksciausias is visu , toks pat kaip dybalos net dvi 100% iskiso pasais iniestai ir suarezui kurie jas issvaiste, o pasai ejo kiaurai juves gynyba, noredavo ir apeidavo 2-3 zaidejus, o kur toliau? kam duoti pasa? neapeis jis visu juves zaideju gi, maziau kliedekit, visa barca si sezona tragedija ir tikiuosi juve ims ucl siemet.
Calcio
2017-04-12 11:09
0 6
...
Čia nėra EPL heiter'ių. Tik tie, kuriems gaila, kad tokie klubai, kaip MU murkdosi šūde be šviesos tunelio gale. Be to, nežinau, kas būtų blogiau EPL - trumpa euforiją Leicester pergale prieš Atletico ir grįžimas realybę prie 10:0 su kokiu Bayern'u ar Juve?
Gg
2017-04-12 10:25
4 3
Atrodo kad bus ispizdiolintos beveik visos la ligos komandos, bayernas tikrai neturetu pasisiukslint pries reala, o su barca jau beveik kaip ir aisku, jei teisejas neistemps korumpuotu ziurkiu tada juve jau kitam etape. Oi zvengciau dar jei lesteris ismestu atletica, butu visiskas spjuvis i veida epl heiteriams
.
2017-04-12 10:02
1 8
Juve ši sezoną UCL tik 2 goalus praleido taip kad barsai 3 atlošti per rungtynes nėra šansų.

dzo
2017-04-12 09:07
0 8
Gerai Rio Ferdinand ir S.Gerrard pasakė: Barcos 5-6 žaidėjai neturi pakankamai gebėjimų vilkėt tą maikę. Naujas treneris , daug pokyčių laukia