Geriausias Europos futbolininkas - C. Ronaldo

Šiandien po UEFA Čempionų lygos burtų traukimo ceremonijos buvo paskelbtas geriausias praėjusio sezono Europoje rungtyniąves futbolininkas. Juo tapo Cristiano Ronaldo.

Į šį titulą pretendavo Antoine'as Griezmannas („Atletico"), Garethas Bale'as ir Cristiano Ronaldo (abu Madrido „Real“). Visgi, kitus pranoko ir trofėjų gavo Ronaldo. Portugalas šį sezoną su Madrido „Real“ laimėjo Čempionų lygos turnyrą bei su Portugalijos rinktine iškovojo Europos čempionų titulą.

Tai antrasis kartas, kai 31-erių metų puolėjas laimi šį apdovanojimą. Tokį patį prizą jis atsiėmė ir po 2013-2014 metų sezono. Iškart po apdovanojimo portugalas nepraleido progos padėkoti savo komandos draugams.

„Labiausiai prie šio apdovanojimo prisidėjo mano komandos draugai, jie būna svarbiausi kiekvienais metais. Aš sunkiai dirbu, tačiau be komandos draugų pagalbos tai nebūtų įmanoma. Ačiū mano komandos draugams „Real“ ekipoje bei Portugalijos rinktinėje“, - kalbėjo Ronaldo

Praėjusį sezoną Ronaldo „La Liga“ pirmenybėse per 36 rungtynes pelnė 35 įvarčius, o per 12 mačų Čempionų lygoje pasižymėjo 16 kartų ir tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju. Europos čempionate Ronaldo pelnė tris įvarčius.