Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

Geriausias FIFA metų futbolininkas - C. Ronaldo (FOTO)


19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Ciuriche (Šveicarija) įvyko iškilminga FIFA geriausiųjų 2016 metų apdovanojimų ceremonija.

Daugiausiai dėmesio sulaukusios ceremonijos vietos teko laukti iki pat pabaigos. FIFA prezidentas Gianni Infantino paskelbė, kad geriausiu 2016 metų futbolininku tapo Cristiano Ronaldo, praėjusį sezoną laimėjęs UEFA Čempionų lygą ir Europos čempionatą.

Jis kovoje dėl FIFA geriausiojo futbolininko apdovanojimo nurungė "Barcelona" žvaigždę Lionelį Messi ir Madrido "Atletico" puolėją Antoine'ą Griezmanną. L. Messi su kitais "Barcelona" klubo žaidėjais ceremonijoje nepasirodė - liko Barselonoje.

Nemažai susidomėjimo sukėlęs geriausio metų trenerio trofėjus atiteko "Leicester City" stebukladariui Claudio Ranieri. 65-erių metų italui praėjusį sezoną su kukliu Lesterio miesto ekipos klubu pavyko triumfuoti pačioje sudėtingiausiojo pasaulio lygoje - Anglijos pirmenybėse.

C. Ranieri konkuravo su Zinedine'u Zidane'u ("Real Madrid") ir Fernando Santosu (Portugalijos rinktinė). Z. Zidane'as iškovojo Čempionų lygos trofėjų ir dar du mažiau svarbius titulus, o F. Santosas atvedė portugalus į triumfą Europos čempionate.

Gražiausio įvarčio autorius - 29-erių metų malaizietis Mohdas Faizas Subri. Jis pasižymėjo išskirtiniu "panenka" įvarčiu iš maždaug 25 metrų ir sukto kampo.

Visi apdovanojimai:

Geriausias 2016-ųjų metų vienuoliktukas:

Geriausia metų trenerė - vokietė Silvia Neid: Geriausias metų treneris - Claudio Ranieri: Gražiausio metų įvarčio autorius - Mohdas Faizas Subri:

Geriausia metų futbolininkė - Carli Lloyd:

Geriausias metų futbolininkas - Cristiano Ronaldo:


FIFA geriausiųjų apdovanojimų ceremonija


Straipsnio įvertinimas: 5 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
sitam narcizui
2 21 01-09 21:19
kaip pasiseke 2016-ais tai nera zodziu.. Messiui su Argentina taip nepasiseke nors ejo kiaurai visus, o Cr.. prisminkim del ko jis laimejo baliona ir sita- del ucl ir euro tauriu, prisiminkim ucl- pries atletika finale imuse ivarti is nuosales, tada griezmanas neimuse baudinio, tada atletikas islygino ir juanfranas susipiso per pendelius.. euro.. isvis nera zodziu niekam nesuprantamais budais dasikapste iki finalo kur kazkosk ederas isbeges imuse pirma ivarti uz portugalijos rinktine.. euro finale.. atminkit kolegos, kad gyvenimas ziaurus ir neteisingas, kaip ir geris ne visada nugali blogi, uz ka galima cr gerbt tai uz jo juoda darba ir aistra futbolui, visa kita- vaidyba, narciziskumas ir titulai laimimi kolegu deka, nei jis ka sukuria, nei aikste mato, nei asistu kruvas pridalina, tiesiog stampina padacias ir susizeria slove.
Essyr
3 17 01-09 19:43
Tik Cristiano! Tik jo grožis! Šiandien visą dieną masturbavausi priešais jo portretą! Tai visad pasiteisina ir jis tampa geriausiu!
adsa
5 14 01-09 20:54
Nu kaip taip DDDDDDDD as neisivaizduoju ar zmones akli, ar kaip? Kazkaip nebesuprantu ar del titulu renka geriausia ar del induvidualaus zaidimo? 2013m gavo uz induvidualu zaidima Ronaldo Ballon' dora nors su komanda iskovojo 0 titulu, o dabar atvirksciai buvo sudo kruva, bet titulu iskovojo Tai kaip suprasti tuos apdovanojimus? Cia kaip ir del ko jis duodamas?
juokas
2 10 01-09 20:58
"adsa" komentaras:
Nu kaip taip :DDDDDDDDD as neisivaizduoju ar zmones akli, ar kaip? Kazkaip nebesuprantu ar del titulu renka geriausia ar del induvidualaus zaidimo? 2013m gavo uz induvidualu zaidima Ronaldo Ballon' dora nors su komanda iskovojo 0 titulu, o dabar atvirksciai buvo sudo kruva, bet titulu iskovojo :D Tai kaip suprasti tuos apdovanojimus? Cia kaip ir del ko jis duodamas?
cia neisgeres nesuprasi sitos klaunados cirkas ir tiek,ir man asmeniskai px dabar ronaldita isismeiks ta mazyti kamuoliu su statulele sau i sikna ir miegos visa nakti kaifuodamas nereikes ir marokietiskos pempes
:D
1 9 01-09 19:47
Ronaldo vėl pasistiebęs fotkinasi