"Granada" namuose neatsilaikė prieš "Barca", "Rayo" žaidėjas pelnė keturis įvarčius (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "Primera" pirmenybėse sužaistos ketverios 25-ojo turo rungtynės.

"Granada" savo aikštėje priėmė "Barcelona" futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai rezultatu 1-3 nugalėjo šeimininkus ir iki minimalios persvaros priartėjo prie Madrido "Real".

Pirmasis katalonus į priekį išvedė Ivanas Rakitičius, o 48-ąją minutę Luisas Suarezas padvigubino pranašumą, kai sulaukė tikslaus perdavimo iš pirmojo įvarčio autoriaus I.Rakitičiaus.

53-ąją minutę Franas Rico nuo 11 metrų žymos atgaivino "Granada" viltis pakovoti dėl lygiųjų, tačiau Lionelis Messi 70-ąją minutę tarė paskutinį bei lemiamą žodį.

Ispanijos vicečempionai "Primeroje" išlieka antroje vietoje, o "Granada" rikiuojasi priešpaskutinėje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Rayo Vallecano" į pergalę vedė pokeriu pasižymėjęs Bueno, kuriam net keturis įvarčius pavyko pelnyti vos per 15 minučių. Tuo tarpu "Deportivo" išvykoje neįveikė 2 raudonas korteles užsidirbusių "Almeria" futbolininkų.

"Granada" 1 - 3 "Barcelona"

25' [0 - 1] I.Rakitič

48' [0 - 2] L.Suarez

53' [1 - 2] F.Rico (11m. baudinys)

70' [1 - 3] L.Messi

"Rayo Vallecano" 4 - 2 "Levante"

13' [0 - 1] V.Casadesus

23' [1 - 1] A.Bueno

32' [2 - 1] A.Bueno

33' [3 - 1] A.Bueno

38' [4 - 1] A.Bueno

85' [4 - 2] K.Uche

"Almeria" 0 - 0 "Deportivo"

55' T.Bifouma ("Almeria") pašalintas iš aikštės

90' Michel ("Almeria") pašalintas iš aikštės

"Malaga" 3 - 2 "Getafe"