"Hamburger" namuose atsilaikė prieš "Bayern", "Borussia" pralaimėjo Maince

Šeštadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaisti šeši 4-ojo turo susitikimai.

Miuncheno "Bayern" futbolininkai išvykoje susigrūmė su "Hamburger" vienuolike. Josepo Guardiolos auklėtiniams nepavyko palaužti varžovų gynybos ir akistata baigėsi be įvarčių.

Tai jau antrosios "Bayern" klubo lygiosios šiame "Bundesliga" sezone. Kol kas bavarai rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje.

Kitose rungtynėse pergales šventė "Augsburg", "Paderborn" ir "Hoffenheim" komandos, o "Schalke" - "Eintracht" dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.

Paskutinėse rungtynėse Dortmundo "Borussia" taip pat kiek netikėtai prarado taškus. "Mainz" savo aikštėje Jurgeno Kloppo auklėtinius įveikė rezultatu 2-0.

66-ąją minutę į "geltonai juodų" vartus krito pirmasis įvartis. Vos po keturių minučių Ciro Immobile galėjo išlyginti rezultatą, tačiau nerealizavo 11 metrų baudinio, o varžovai tuo pasinaudojo ir netruus padėjo galutinį tašką, kuomet 74-ąją minutę į saus vartus įsimušė Matthias Ginteras.