H.Kane'as išplėšė anglams pergalę prieš Tunisą (VIDEO)

Pirmadienį Pasaulio čempionato G grupėje savo pirmąjį mačą žaidė Anglijos rinktinė.

Volgograde Garetho Southgate'o auklėtiniai susitiko su Tunisu ir paskutinę minutę varžovus įveikė 2:1.

Rungtynių didvyriu tapo puolėjas Harry Kane'as, per teisėjo pridėtą laiką nuginklavęs afrikiečių vartininką.

Nuo pat susitikimo pradžios anglai perėmė iniciatyvą ir pradėjo atakuoti priešininkus.

R.Sterlingas nepataikė į tuščius vartus, tačiau 11-ąją minutę galiausiai buvo pelnytas įvartis.

Po anglų atlikto kampinio Tuniso vartininkas atrėmė J.Stoneso smūgį, tačiau prišokęs H.Kane'as pelnė pirmąjį įvartį - 1:0.

Po kelių minučių afrikiečiai buvo priversti atlikti keitimą, kai petį susižeidė jų vartininkas M.Hassenas.

Vis dėlto Trijų liūtų rinktinei nepasisekė išlaikyti persvaros - K.Walkeris kvailai prasižengė baudos aikštelėje ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo F.Sassi - 1:1.

Antrajame kėlinyje anglai toliau kontroliavo rungtynes, tačiau taip trokštamo įvarčio nepelnė. Besibaigiant rungtynėms jie uždirbo kampinį, po kurio H.Kane'as pasižymėjo antruoju smūgiu - 2:1.