Į tribūnas išvarytas J.Guardiola: šis teisėjas yra išskirtinis

"Man City" ekipa baigė pasirodymą UEFA Čempionų lygoje.

Antradienį "miestiečiai" namuose 1:2 dar kartą nusileido "Liverpool" klubui ir atsisveikino su viltimis žengti į pusfinalį.

Tiesa, rungtynes šeimininkai pradėjo pakiliai - 2-ąją minutę Gabrielis Jesusas išvedė "Man City" į priekį.

Mančesterio klubas toliau stengėsi remti priešininkus prie sienos, o mačo teisėjas vis sulaukdavo trenerio Josepo Guardiolos priekaištų.

Pasibaigus pirmajam kėliniui įniršęs katalonas tunelyje užsipuolė arbitrą Antonio Miguelį Mateu Lahozą, kuris neturėjo kitos išeities, kaip išvaryti specialistą į tribūnas.

"Jis yra išskirtinis. Visi šiuos dalykus mato, tačiau teisėjas mėgsta nuspręsti priešingai. Nepasakiau jokio blogo žodžio.

Bandžiau įtikinti jį, kad buvo įmuštas įvartis, kai kamuolį perdavė Leroy'ui Sane. Todėl mane ir išvijo, juk būtų skirtinga situacija, rezultatui esant 2:0", - sakė Guardiola.