Ibros sugrįžimas bei A. Di Maria debiutas padėjo PSG sutriuškinti "Monaco" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistos dar trejos "Ligue 1" rungtynės.

Kiek anksčiau į kovą stojęs "Saint-Etienne" namuose 2-1 palaužė net dvi raudonas korteles užsidirbusį "Bastia" klubą, o "Bordeaux" namie po atkaklios kovos įveikė kol kas šį sezoną neblogai rungtyniaujantį "Nantes".

Tačiau daugiausiai dėmesio sutraukė vakarinės rungtynės, kuriose praėjusio sezono trečiosios vietos laimėtojas "Monaco" priėmė čempionų titulą ginančius "Paris Saint-Germain" futbolininkus. Laurento Blanco auklėtinių gretose pagaliau debiutavo iš "Manchester United" atvykęs atakuojantis saugas Angelis Di Maria bei pirmąjį mačą Prancūzijos čempionate sužaidė komandos žvaigždė Zlatanas Ibrahimovičius.

Paryžiečiai aikštėje dominavo jau nuo pat pirmųjų minučių, o šeimininkams net nepavyko sukurti pakankamai progų. Tai pasako ir statistika - vos du smūgiai vartų link, nulis į vartų plotą. Tiesa, PSG pralaužti "Monaco" gynybos iki pertraukos nesugebėjo.

Vis dėlto, Leonardo Jardimo auklėtiniai neatsilaikė nė valandos - 57-ąją minutę pasižymėjo Edinsonas Cavani. Iki finalinio teisėjo švilpuko svečiai savo persvarą tik padidino, o dar dviejų įvarčių autoriais tapo tas pats urugvajietis bei Ezequielis Lavezzi. Rezultatyviais perdavimais pasižymėjo minėtasis Ibros ir Di Maria duetas.

"Ligue 1" pirmenybėse PSG ir toliau tvirtai žengia be pralaimėjimų bei antrojoje vietoje esantį "Reims" lenkia trimis taškais.

"Saint-Etienne" 2 - 1 "Bastia"
4' Alexander Djiku ("Bastia") pašalintas iš aikštės
[1-0] 20' Loic Perrin
[1-1] 41' Gael Danic
[2-1] 62' Valentin Eysseric
73' Francois Kamano ("Bastia") pašalintas iš aikštės

"Bordeaux" 2 - 0 "Nantes"
41' Wahbi Khazri ("Bordeaux") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 45' Wahbi Khazri
51' Ermir Lenjani ("Nantes") pašalintas iš aikštės
[2-0] 87' Milan Gajič

"Monaco" 0 - 3 "Paris Saint-Germain"
[0-1] 57' Edinson Cavani
[0-2] 73' Edinson Cavani
[0-3] 83' Ezequiel Lavezzi