"Inter" bei "Napoli" šventė pergales išvykoje, "Roma" įveikė "Torino", "Milan" - "Fiorentiną" (VIDEO)

Pasibaigė dar septyni "Serie A" pirmenybių susitikimai.

Ketvirtąją vietą toliau išlaiko Milano "Inter" klubas. Tiesa, šįkart namie žaidusių "Bologna" futbolininkų pasipriešinimas buvo išties rimtas, o "nerazzurri" iškovota pergalė - sunki.

Mačas klostėsi apylygiai ir pergalingas įvartis buvo įmuštas tik jo pabaigoje. Tris taškus Stefano Pioli auklėtiniams padovanojo po keitimo pasirodęs Gabrielis Barbosa.

Įdomu, kad "Inter" savo varžovus įveikė jau devintąjį kartą per paskutiniuosius dešimt mačų.

Į antrąją vietą bent laikinai pakilo "Napoli" klubas, taip pat svečiuose privertęs pasiduoti Veronos "Chievo".

Čia dar pirmajame kėlinyje Pietų Italijos ekipą į priekį išvedė Lorenzo Insigne bei Marekas Hamšikas, o Piotrui Zielinskiui pasižymėjus 58-ąją minutę dvikovos baigtis tapo galutinai aiški. Riccardo Meggiorini įvartis tuomet "Chievo" vienuolikei tapo menka paguoda.

Maurizio Sarri kariauna nuo pirmaujančio Turino "Juventus" atsilieka devyniais taškais.

Ją taip pat lenkia ir kiek vėliau žaidusi "Roma" komanda, namuose užtikrintai įveikusi "Torino". Persvarą jau dešimtąją minutę šeimininkams suteikė Edinas Džeko, o neilgai trukus ją padvigubino Mohamedas Salah.

Antrojoje rungtynių dalyje Leandro Paredesas rezultatą jau pavertė triuškinančiu, bet į jo smūgį dar sugebėjo atsakyti Maxi Lopezas. Visgi, Radja Nainggolano įvartis paskutinėmis akimirkomis įtikinamą "Roma" pergalę 4-1.

Vėliausiai vyko turnyrinės lentelės kaimynų "Milan" ir Florencijos "Fiorentina" akistata. Joje "San Siro" stadiono šeimininkams įvartį Jurajus Kucka pelnė 17-ąją minutę, bet jau 21-ąją rezultatas tapo lygus, nes pasižymėjo Nikola Kaliničius.

Gerardas Deulofeu "rossoneri" vėl į priekį išvedė dar pirmajame kėlinyje. Atrodė, jog sirgaliai tikrai išvys daug įvarčių, tačiau vėliau paaiškėjo, kad būtent ispano smūgis tapo pergalingu.

Vėliau rezultatas nesikeitė, o "Milan" sugebėjo atsilaikyti prieš aktyviau žaidusių svečių atakas.

Ši pergalė leidžia Vincenzo Montellos vedamai ekipai nuo šio vakaro varžovų šiek tiek atitrūkti bei nepaleisti į priekį pergales taip pat iškovojusių konkurentų.

"Bologna" 0 - 1 "Inter"
[0-1] 81' Gabriel Barbosa

"Chievo" 1 - 3 "Napoli"
[0-1] 31' Lorenzo Insigne
[0-2] 38' Marek Hamšik
[0-3] 58' Piotr Zielinski
[1-3] 72' Riccardo Meggiorini

"Pescara" 5 - 0 "Genoa"
[1-0] 5' Lucas Alfonso Orban (į savus vartus)