"Inter" pergalė prieš "Chelsea" pažymėta neįtikėtinu G. Kondogbia įvarčiu į savus vartus (VIDEO)

Azijoje tęsiasi 2017-18 metų sezono pasiruošimo draugiškų rungtynių ciklas.

Singapūre ginklus tarpusavyje surėmė dvi italų strategų vadovaujamos komandos - Londono "Chelsea" ir Milano "Inter". Anglijos čempionai rezultatu 1-2 turėjo pripažinti madų sostinės ekipos pranašumą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito pirmojo kėlinio pabaigoje - Stevanas Jovetičius smūgiavo nuo 11 metrų žymos, Thibaut Courtois jo smūgį atrėmė, tačiau kamuolys atšoko tiesiai puolėjui prie kojų ir šis antruoju bandymu nuginklavo belgą.

Antrajame kėlinyje "Inter" netruko padidinti pranašumo - 53-ąją minutę po puikios kontratakos pasižymėjo Ivanas Perišičius.

"Chelsea" bandė atsitiesti ir 74-ąją minutę "mėlynųjų" galimybes pakovoti bent dėl lygiųjų padidino "Inter" saugas Geofrey Kondogbia - prancūzas pelnė vieną "gražiausių" įvarčių į savus vartus.

Futbolininkas gavo kamuolį ne toli vidurio aikštės, tačiau "Chelsea" žaidėjai iškart užspaudė saugą, o šis norėdamas grąžinti kamuolį vartininkui tolimu ir aukštu smūgiu sugebėjo neįtikėtinai įmušti kamuolį į savų vartų tinklą.