I.Pankratjevas: „Gaila, kad nepavyko pasižymėti ir iškovoti pergalės"

Po lygiosiomis 0:0 pasibaigusių kontrolinių rungtynių Kijeve su Ukrainos komanda Lietuvos rinktinės treneris bei žaidėjai teigė, kad pavyko psichologiškai atsitiesti po nesėkmės paskutinėse rungtynėse, o po geriau sužaisto antrojo kėlinio nedaug trūko iki pergalės.

Lietuvos rinktinės vyr. treneris Igoris Pankratjevas:

„Džiaugiuosi, kad komanda psichologiškai atsitiesė, nes po skaudaus pralaimėjimo Šveicarijoje buvo sunku.

Pirmajame kėlinyje žaidybinį pranašumą turėjo Ukrainos komanda, o antrajame mes sukūrėme daugiau progų. Gaila, kad nepavyko pasižymėti ir iškovoti pergalės.

Tai buvo kontrolinės rungtynės, todėl buvo taip pat svarbu suteikti šansą kitiems žaidėjams.

Šiandien turėjome du jaunus žaidėjus: startinėje sudėtyje pirmą kartą žaidė 20-metis Donatas Kazlauskas, po keitimo rungtyniavo 19-metis Simonas Stankevičius. Esu patenkintas jų pasirodymu. Tačiau nieko išskirti nenorėčiau, stengėsi visi."