Isco atvedė "Real" į dramatišką pergalę Chichone, "Barca" su L. Messi priešakyje palaužė "Real Sociedad" (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 32-ojo turo rungtynės.

Antra sudėtimi žaidęs Madrido "Real" klubas išvykoje vos neprisižaidė su lygos autsaideriais "Sporting Gijon". Vis dėlto nesustabdomai rungtyniavęs "baltųjų" saugas Isco 90-ąją minutę išplėšė dramatišką pergalę rezultatu 3-2.

Zinedine'as Zidane'as dėl sudėtingo tvarkaraščio pakeitė beveik visą įprastą startinę sudėtį. Aikštėje nebuvo Cristiano Ronaldo, Karimo Benzema, Gareth Bale'o, Marcelo, Dani Carvajalio, Toni Krooso, Casemiro, Luka Modričiaus ir Keyloro Navaso.

Eksperimentinė sudėtis rungtynių pradžioje nedavė vaisių - 14-ąją minutę po meistriško Mikelio Vesga perdavimo Duje Copas išvedė šeimininkus į priekį.

Vis dėlto "Real" greitai reagavo į situaciją ir 17-ąją minutę Isco, pademonstravęs savo išskirtinę techniką, puikiu smūgiu išlygino rezultatą.

Antrasis kėlinys ir vėl prasidėjo nesėkmingai svečiams iš sostinės - šį kartą pats M. Vesga galva išvedė "Gijon" į priekį. Tačiau šeimininkai ir vėl ilgai nesidžiaugė - 59-ąją minutę Alvaro Morata po Danilo aukšto perdavimo galva išlygino rezultatą.

Per likusį laiką "baltieji" visiškai dominavo aikštėje ir kūrė progą po progos, tačiau pergalingo įvarčio prireikė laukti iki 90-os minutės. Isco gavęs kamuolį prie baudos aikštelės nieko nelaukdamas atliko smūgį pažeme ir išplėšė dramatišką pergalę.

Trečioje pozicijoje žygiuojantis Madrido "Atletico" namuose pasiekė nesunkią pergalę prieš Pamplonos "Osasuna". Yannicko Carrasco dublis ir Filipe Luiso tikslus smūgis nulėmė "Rojiblancos" pergalę rezultatu 3-0.

Įdomu tai, kad rungtynių pabaigoje "Atletico" nesugebėjo realizuoti net dviejų 11 metrų baudinių. Salvatore Sirigu reagavo ir į Y. Carrasco, ir į Thomo smūgius.

Kitose rungtynėse La Korunjos "Deportivo" rezultatu 2-0 pranoko "Malaga".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" namuose priėmė San Sebastiano "Real Sociedad" futbolininkus. Luiso Enrique auklėtiniai po atkaklios dvikovos rezultatu 3-2 pranoko svečius.

Katalonai po Lionelio Messi dublio (17 ir 37 min) pirmajame kėlinyje buvo įgiję dviejų įvarčių pranašumą, tačiau 42-ąją minutę Samuelis Umtiti apmaudžiai nukreipė kamuolį į savus vartus.

Intriga šioje akistatoje grįžo, tačiau jau 44-ąją minutę Paco Alcaceras po puikaus L. Messi perdavimo sugrąžino dviejų įvarčių pranašumą. Kaip bebūtų keista, tačiau vos už kelių minučių "La Real" sugebėjo pasiekti ir antrąjį įvartį.

Antrajame kėlinyje liko intriga. Baskai kur kas geriau atrodė nei jų varžovai, kontroliavo kamuolį ir sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau "Barcai" pavyko atsilaikyti ir iškovoti svarbią pergalę.

Prieš kitame ture įvyksiančią "El Clasico" dvikovą "Barcelona" turi tą patį 3 taškų atsilikimą nuo Madrido "Real" klubo.

"Gijon" 2 - 3 "Real Madrid"
14' [1 - 0] D. Cop
17' [1 - 1] Isco
50' [2 - 1] M. Vesga
59' [2 - 2] A. Morata
90' [2 - 3] Isco

"Deportivo" 2 - 0 "Malaga"
47' [1 - 0] Joselu
67' [2 - 0] P. Mosquera

"Atletico" 3 - 0 "Osasuna"
30' [1 - 0] Y. Carrasco
47' [2 - 0] Y. Carrasco
61' [3 - 0] F. Luis
89' F. Carrasco ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio
90' Thomas ("Atletico") nerealizavo 11 m. baudinio

"Barcelona" 3 - 2 "Real Sociedad"
17' [1 - 0] L. Messi
37' [2 - 0] L. Messi
42' [2 - 1] S. Umtiti (į savus vartus)
44' [3 - 1] P. Alcacer
45+1' [3 - 2] X. Prieto

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Barcos fanas
2017-04-16 17:08
3 5
Jys atkreipkit demesi kaip juve gynesi pries messi kai jis gaudavo kamuoli ir palyginkit kaip bayernas ginesi pries ronaldo ir jums viskas bus aisku. Skirtumas tas kad paciam ronaldui komandos draugai uzkelia kamuoli ten kur reikia o kas barcoj gali siuo metu iskisti tokius perdavimus kaip tai padaro messi prisiminus iniestos neisnaudotos progos po messi perdavimo jus parodykit kuris siuo metu taip matytu aikste kaip messi tik va beda jo sukurtu progu retai kas ispildo o tam paciam mesiui tokiu perdavimu niekas neatiduoda nes paprasciausiai saugu grandis ne to lygio. Iniesta i pencija rakiticiu i kokia rusija gomesa i lietuva
airisas
2017-04-16 15:49
2 1
Vaiduchas tai ziaurus futbolo ekspertas o tiksliau siuksle. Ronaldo musa is 30 metru proga isvaistyta tu vaiduk rmt adaptas toks esi, kad per messi kiausinius daugiau nieko nematai.
..
2017-04-16 13:59
1 2
Vaiduche, tai Tu pvz Ta epizoda Kai Ronaldo pramuse I dive, IR neuris magiskai istrauke, Ronaldo atveju skaitai kaip progu svaistyma? dd Ronaldo sunkius smugius Saudo link vartu, VA higuainas tai svaisto simtaprocentines progas, Per Ronaldo karjera ant ranku pirstu galima suskaiciuot kiek jis pramazines golu kur tereikia parident kamuoli I tuscius vartus. Bet jeigu tau tie lempiniai Jo smugiai Kai gavee kamuoli is toliau pramusa yra progu svaistymas, tai Tu vienas didelis ****s
FootballMode
2017-04-16 12:51
2 0
O tu zinai, kad tos progos irgi reiskia gera zaidima. Kad ir neimusi visa laika. Pagal tavo logika jam isvis geriau stovet ir nieko nedaryt. Net nes smugiai i vartus yra blogai
fcb
2017-04-16 12:06
3 2
dar pamirsai paminet kad tavo motina kekse ir esi jos aborto liekana . Kaip Tau ?! vaiduxe
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-04-16 11:04
7 3
Aišku dar praleista smulkmenėlė, kad trečdalis Penaldo golų yra pendeliai. Trečdalis
Vaidoshius
2017-04-16 10:51
6 5
http://****acherreport.com/articles/2703803-is-cristiano-ronaldo-the-best-no-9-in-world-football Nebloga analizė ant kiek Tapinaldo yra tragiškai graudus lyginant su kitais geriausiais puolėjais, tiktai pagal rezultatyvius perdavimus patenka į top5, visur kitur smarkiai dūchinamas. Žinoma pirmauja vienintelėj kategorijoj, tai progų švaistyme - daugiausiai spardo, mažiausiai muša santykyje. Taip pat reikia nepamiršti, kad jis turi prabangą švaistyti tiek progų, nes turi praktiškai geriausius saugus savo komandoje palygint su kitais sąraše esančiai puolėjais. Visiška tragedija
..
2017-04-16 10:01
4 6
o Messio pirmas golas eilinis tapinas kaip pasakytu barkos vaikai ant Ronaldo papasavo savas ir sukure visa epizoda, jam beliko tik paspirt kamuoli. Man cia tapinas akivaizdus

2017-04-16 10:00
5 5
Na gnomas vel visu grazumu pries vidutiniokus atsiskleidzia - o ka daryt kai pries rimtas komandas nebeiseina sulost
..
2017-04-16 09:59
7 6
Apgailetina, mazu macu zaidejas vel eilini karta cl atrinktamosiose nieko nepadares, issilieja ant la ligus skurdziu O Ronaldo bbdejes kaip jam must sudo vertose varzybose, jis kaip didziu macu zaidejas, eilini karta atvede komanda i pergale miunchene, kol cipsu ir vaiku dievaitis si sezona tik celticus ir la ligos dugna begailescio musa