Ispanijoje - skirtingos Madrido komandų pergalės (VIDEO)

Sekmadienį Ispanijos „La Liga” pirmenybėse sužaistos ketverios 32-ojo turo rungtynės.

Madrido „Real” klubas išvykoje susigrūmė su lygos autsaidere „Malaga”. Itin blankiai atrodęs „Real” išsivežė pergalę rezultatu 2-1.

Pirmajame kėlinyje svečius į priekį išvedė būtent buvęs „Malaga” saugas Isco, atlikęs puikų baudos smūgį.

Antrajame kėlinyje pranašumą padidino Casemiro. Paskutinę rungtynių akimirką ir svečiams pavyko pasiekti garbės įvartį.

Po pergalės „Real” vėl susigrąžino trečiąją poziciją, kurią iki nesėkmės Barselonoje buvo užėmusi „Valencia”.

Kitoje dvikovoje taip pat pergale džiaugėsi Madrido „Atletico”. Diego Simeone kariauna rezultatu 3-0 nugalėjo „Levante”.

Nugalėtojus į pergalę vedė Angelis Correa, Antoine'as Griezmannas bei Fernando Toressas.

Likusios dvikovos baigėsi minimaliomis „Getafe” ir „Alaves” klubų pergalėmis.

„Malaga” 1 - 2 „Real”
29' [0 - 1] Isco
63' [0 - 2] Casemiro
90+3' [1 - 2] D. Rolan

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/T3ZH6JTtR8o" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

„Atletico” 3 - 0 „Levante”
33' [1 - 0] A. Correa
48' [2 - 0] A. Griezmann
77' [3 - 0] F. Torres

„Eibar” 0 - 1 „Alaves”
6' [0 - 1] J. Guidetti

„Getafe” 1 - 0 „Espanyol”
53' [1 - 0] D. Suarez
61' M. Flamini („Getafe”) pašalintas iš aikštės