Ispanijoje - trejos lygiosios bei "Athletic" ekipos pergalė (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienio vakaro buvo sužaistos paskutinės penkios 14-ojo turo rungtynių.

Pirmoji dvikova įvyko Sevilijoje, kur vietos "Real Betis" susigrūmė su Vigo "Celta". Po permainingos ir atkaklios kovos komandos pasidalino po tašką - susitikimas baigėsi lygiosiomis 3-3.

Vėlesnėje dvikovoje Bilbao "Athletic" susigrūmė su "Eibar". Baskai po atkaklios kovos varžovus nugalėjo rezultatu 3-1. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Benatas, Inaki Williamsas ir Ikeras Muniainas.

19 valandą 30 minučių įvykusiose dvikovose "Deportivo Alaves" išsiskyrė lygiosiomis su "Las Palmas", o "Sporting Gijon" rezultatu 3-1 pranoko Pamplonos "Osasuna".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Valencia" namuose susigrūmė su "Malaga". Rodrigo ir Alvaro Medrano įvarčių "šikšnosparniams" nepakako - Andalūzijos ekipa rungtynių pabaigoje atėmė iš šeimininkų pergalę ir išplėšė lygiąsias.

"Real Betis" 3 - 3 "Celta"
15' [0 - 1] I. Aspas
41' [1 - 1] R. Castro (11 m. baudinys)
53' [2 - 1] A. Sanabria
61' [2 - 2] I. Aspas
73' [3 - 2] G. Pezzella
85' [3 - 3] F. Roncaglia
90+2'  Petros ("Real Betis") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9943620" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Athletic" 3 - 1 "Eibar"
42' [1 - 0] Benat
55' [2 - 0] I. Williams
70' [2 - 1] S. Enrich
90+1' [3 - 1] I. Muniain

"Alaves" 1 - 1 "Las Palmas"
4' [1 - 0] Alexis
57' [1 - 1] M. Livaja

"Gijon" 3 - 1 "Osasuna"
43' [1 - 0] C. Carmona
56' [2 - 0] D. Pereira
78' [3 - 0] C. Carmona
86' [3 - 1] M. Fiano

"Valencia" 2 - 2 "Malaga"
3' [0 - 1] P. Fornals
7' [1 - 1] Rodrigo
34' [2 - 1] A. Medran
90+3' [2 - 2] P. Fornals