Istorinis M.Klose įvartis padėjo Vokietijai iškovoti tašką prieš Ganą (VIDEO)

Šiandien G grupėje mače Vokietijos ir Ganos futbolininkų užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2-2.

Prieš susitikimą Vokietijos rinktinės treneris J.Lowas nusprendė nedaryti pokyčių startinėje vienuolikėje, tačiau europiečiams nesisekė dominuoti aikštėje.

22 minutę T.Mulleris bandė sukelti grėsmę varžovų vartams, tačiau Gana sėkmingai apsigynė.

S.Muntari neliko skolingas, bet vokiečių vartininkas M.Neueris kamuolį atmušė.

Visi įdomiausi įvykiai dėjosi po pertraukos. 51 minutę T.Mulleris atliko puikų perdavimą M.Gotze, kuris nuginklavo Daudą,

Vokiečiai pirmavo vos porą minučių - Harrisonas Affulas baudos aikštelėje pastebėjo Andre Ayew ir pastarasis mušdamas galva nepaliko šansų M.Neueriui - 1-1.

60 minutę vokiečiai bandė suregzti identišką ataką, bet afrikiečiai apsigynė.

Dar po trijų minučių Gana surengė žaibišką išpuolį, S.Muntari perdavė kamuolį Asamoah Gyanui ir pastarasis susidorojo su M.Neueriu - 2-1.

J.Lowas nusprendė pagyvinti žaidimą ir suteikė galimybę pasireikšti M.Klose bei B.Schweinsteigeriui.

Specialistas neapsiriko, nes būtent legendinis puolėjas po kampinio nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išlygino rezultatą (2-2). Rezultatyviausių visų laikų pasaulio čempionato žaidėjų sąraše veteranas pasivijo brazilą Ronaldo - abu futbolininkai yra pelnę po 15 įvarčių.

Komandos dar apsikeitė pavojingais išpuoliais, tačiau rezultatas nepasikeitė.