Italija sugrąžino ambicingus belgus į realybę (FOTO, VIDEO)

Prieš Europos čempionatą daugumos ekspertų nurašyti italai parodė savo meistriškumą mače prieš ambicingą Belgijos ekipą.

Antonio Conte auklėtiniai sustabdė galingą varžovų puolimą ir laimėjo E grupės susitikimą 2:0.

Rungtynes abi komandos pradėjo itin aktyviai, tačiau pavojingų progų nesukūrė.

10-ąją minutę savo meistriškumą turėjo pademonstruoti italų rinktinės simbolis Gianluigi Buffonas, kuris atmušė tolimą R.Nainggolano smūgį.

32-ąją minutę krito pirmasis susitikimo įvartis - E. Giaccherini, sulaukęs idealaus L.Bonucci perdavimo iš aikštės vidurio, šaltakraujiškai nuginklavo Th.Courtoisą.

Po kelių akimirkų rezultatas galėjo tapti 2:0 - po kampinio kilo sumaištis baudos aikštelėje ir G.Pelle galva smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

41-ąją minutę K.De Bruyne bandymą blokavo G.Chiellini. Paskutinėmis kėlinio sekundėmis italai dar bandė suregzti pavojingą kontrataką, tačiau jiems pritrūko tikslumo.

Po pertraukos belgai dėjo visas pastangas, kad išlyginti susitikimo rezultatą.

54-ąją minutę R.Lukaku iššoko vienas prieš G.Buffoną, tačiau nepataikė į vartus.

Po keitimo aikštėje pasirodęs D.Origi turėjo puikią galimybę pasižymėti, tačiau jų neišnaudojo - puolėjo smūgis galva skriejo virš skersinio. Italai atsakė kontrataka ir Th.Courtoisas turėjo padirbėti atmušant C.Immobile šūvį.

Susitikimo pabaigoje prie italų vartų porą kartų kišo sumaištis, bet jiems pavyko apsiginti. O galiausiai pietiečiai surengė greitą ataką ir A.Candrevos perdavimą "uždarė" G.Pelle - 2:0.

Belgija 0 - 2 Italija
32' [0 - 1] E. Giaccherini
90' [0 - 2] G. Pelle

<iframe frameborder="0" width="500" height="323" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4ecn6p" allowfullscreen></iframe>

Startinės sudėtys:

Belgija: Courtois, Ciman, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen, Witsel, Nainggolan, Fellaini, De Bruyne, Hazard, R. Lukaku.

Italija: Buffon, Chiellini, Barzagli, Bonucci, Darmian, Candreva, De Rossi, Parolo, Giaccherini, Pellè, Éder.