Italijoje Genujos ekipos prarado taškus, "Inter" sužaidė lygiosiomis su "Lazio" (VIDEO)

"Serie A" čempionate šiandien sužaistos paskutinės šešerios šešioliktojo turo rungtynės. Jose netrūko lygiųjų.

Sekmadienis prasidėjo nuo Veronos derbio, kur "Chievo" minimaliu rezultatu palaužė "Hellas" vienuolikę. Vienintelį tikslų smūgį rungtynių laikui jau einant į pabaigą atliko Alberto Paloschi. Abi ekipos turnyrinėje lentelėje žengia šalia, laipteliu aukščiau, 15 vietoje - derbį pralaimėjusi komanda.

Bergame vykusiame susitikime tarp "Atalanta" bei "Palermo", tuo tarpu, užfiksuotos rezultatyvios lygiosios. Nors svečiai po pirmojo kėlinio pirmavo 3-1, po pertraukos šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir atsakyti dviem įvarčiais.

Aštuntojoje pozicijoje esantis Florencijos "Fiorentina" namuose nesugebėjo įveikti "Empoli" futbolininkų. Pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo "Viola" saugas Juanas Vargasas, tačiau 57-ąją minutę tiksliu smūgiu atsakė Lorenzo Tonelli, o daugiau įvarčių nei vienai ekipai pelnyti nepavyko.

Į ketvirtąją vietą nukrito Genujos "Sampdoria", sužaidę lygiosiomis su "Udinese". Sinisa Mihajlovičiaus auklėtiniai kontroliavo kamuolį dvigubai ilgiau bei atliko daugiau smūgių tiek į vartų pusę, tiek į vartų plotą. Vis dėlto, paskutinysis mačo įvartis, kurį įmušė Manolo Gabbiadini, "Sampdoria" atnešė tik lygiąsias rezultatu 2-2.

Du tikslūs Kamilo Gliko smūgiai atnešė "Torino" pergalę prieš "Genoa". Pirmojo kėlinio pabaigoje varžovus į priekį buvo išvedęs Iago Falque, tačiau sužaidus septynias minutes po pertraukos Lenkijos rinktinės gynėjas rezultatą išlygino, o dar po kurio laiko jį ir persvėrė.

Paskutiniajame mače ginklus Milane surėmė vietos "Inter" bei Romos "Lazio" klubai. Aikštės šeimininkai sugebėjo dominuoti pagal kamuolio kontrolę, bet nuaidėjus teisėjo švilpukui, skelbiančiam pertrauką, švieslentėje Felipe Andersono dėka degė rezultatas 2-0 svečių naudai.

Nepaisant to, Roberto Mancini auklėtiniai rado jėgų atsitiesti. Iš pradžių rezultatą neįtikėtinu smūgiu pavyko sušvelninti Mateo Kovačičiui, o išlyginamojo įvarčio autoriumi tapo Rodrigo Palacio.

Po šiandienos lygiųjų "Inter" išlieka vienuoliktoje "Serie A" vietoje, "Lazio" - trečiojoje.

"Hellas" 0 - 1 "Chievo"
[0-1] 81' Alberto Paloschi

"Atalanta" 3 - 3 "Palermo"
[0-1] 6' Luca Rigoni
[0-2] 16' Franco Vazquez
[1-2] 40' German Denis (iš 11 metrų baudinio)

[2-2] 60' Manolo Gabbiadini
88' Thomas Heurtaux ("Udinese") pašalintas iš aikštės

"Torino" 2 - 1 "Genoa"
[0-1] 42' Iago Falque
[1-1] 52' Kamil Glik
[2-1] 63' Kamil Glik

"Inter" 2 - 2 "Lazio"
[0-1] 2' Felipe Anderson
[0-2] 37' Felipe Anderson
[1-2] 66' Mateo Kovačič