Italijoje - nelengvos Milano ir sostinės klubų pergalės ir G. Higuaino dublis (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar septyni 19-ojo Italijos čempionato turo mačai.

Pirmajame iš jų Milano "Inter" futbolininkai svečiuose nugalėjo "Udinese". Tiesa, nors "madų sostinės" vienuolikė buvo laikoma favorite, jai teko gerokai paplušėti.

Aikštės šeimininkai į priekį išsiveržė jau 17-ąją minutę, kuomet po puikaus Samiro perdavimo pasižymėjo Jakubas Jankto. Visgi, "nerazzurri" pusiausvyrą Ivano Perišičiaus dėka atstatė dar pirmojo kėlinio pabaigoje.

Besibaigiant ir visoms rungtynėms jų didvyriu tapo tas pats Perišičius, antrąjį savo įvartį pelnęs galva po Joao Mario perdavimo. Taigi, "Inter" pelnė tris taškus bei bent iki vakaro pakilo į šeštąją vietą.

Pergales šventė ir sostinės komandos. Romos "Lazio" po Lucaso Biglios pramušto 11 metrų baudinio rizikavo sužaisti lygiosiomis su "Crotone", bet pačioje pabaigoje pergalę Simone Inzaghi kariaunai išplėšė Ciro Immobile.

Tuo tarpu "Roma" ekipa išvykoje po atkaklios kovos palaužė "Genoa", kur vienintelis mačo įvartis krito nuo pačios Genujos komandos futbolininko Armano Izzo.

Pergalę tik paskutinėmis minutėmis išplėšė ir "Milan". "Rossoneri" gretose "Cagliari" gynybą galiausiai pavyko pralaužti Carlosas Bacca.

Paskutinėse vakaro rungtynėse Turino "Juventus" neturėjo vargo su "Bologna". Gonzalo Higuaino dublis ir Paulo Dybalos įvartis nulėmė Italijos čempionų pergalę rezultatu 3-0.

"Lazio" 1 - 0 "Crotone"
31' Lucas Biglia ("Lazio") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 90' Ciro Immobile

"Pescara" - "Fiorentina" mačas atidėtas

"Sassuolo" 0 - 0 "Torino"

"Milan" 1 - 0 "Cagliari"
[1-0] 88' Carlos Bacca
90' Bruno Alves ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

"Juventus" 3 - 0 "Bologna"
7' [1 - 0] G. Higuain
41' [2 - 0] P. Dybala (11 m. baudinys)
55' [3 - 0] G. Higuain