Italijoje pergales šventė "Napoli", "Juventus" ir "Roma" (VIDEO)

Sekmadienį sužaisti aštuoni Italijos pirmenybių susitkimai.

Pirmajame nepaisant to, kad Driesas Mertensas pačioje mačo pradžioje neįmušė 11 metrų baudinio, "Napoli" svečiuose į priekį prieš "Empoli" komandą išsiveržė jau 19-ąją minutę. Tąkart po varžovų klaidos pasižymėjo Lorenzo Insigne.

Neilgai trukus Mertensas atliko puikų baudos smūgį, o dar vieną 11 metrų baudinį realizavus Insigne Maurizio Sarri auklėtiniai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 3-0.

Visgi, kėliniui įpusėjus jie leido Omarui El Kaddouri šeimininkų atsilikimą sušvelninti, o Massimo Maccarone pasižymėjus nuo 11 metrų žymos "Empoli" pradėjo kvėpuoti į nugarą. Kelias atakas ši ekipa surengė ir mačo pabaigoje, tačiau "Napoli" sugebėjo atsilaikyti be išsivežti tris taškus.

Tuo tarpu Bergamo "Atalanta" savų žiūrovų akivaizdoje 3-0 įveikė "Pescara" vienuolikę bei priartėjo prie vakar lygiosiomis sužaidusio Milano "Inter" bei šiandien taškus praradusio Romos "Lazio". Gian Piero Gasperini auklėtinių gretose dubliu išsiskyrė Alejandro Gomezas, o dar vieną įvartį pridėjo Alberto Grassi.

Minėtoji sostinės komanda išvykoje be įvarčių išsiskyrė su "Cagliari".

Taip pat svečiuose žaidė pirmenybių lyderis Turino "Juventus". Tiesa, jam sekėsi kiek geriau, nes pačioje pradžioje Juano Cuadrado įmuštas įvartis galva "bianconeri" atnešė tris taškus.

Iki sezono pabaigos likus devyniems turams "Juvė" toliau išlaiko saugią persvarą prieš artimiausius varžovus.

"Roma" klubą iš antrosios vietos laikinai buvo išstūmęs "Napoli", tačiau Luciano Spalletti auklėtiniai vakare įveikė "Sassuolo" vienuolikę.

Šią pergalę sostinės futbolininkai iškovojo nepaisant to, jog po Gregoire'o Defrelio pelnyto įvarčio kurį laiką atsilikinėjo. Vis dėlto, jau 16-ąją minutę po Leandro Paredeso smūgio rezultatas tapo lygus, o vėliau "giallorossi" į pergalę atvedė Mohamedas Salah bei Edinas Džeko.

"Empoli" 2 - 3 "Napoli"
7' Dries Mertens ("Napoli") nerealizavo 11 metrų baudinio
[0-1] 19' Lorenzo Insigne
[0-2] 24' Dries Mertens
[0-3] 38' Lorenzo Insigne (iš 11 metrų baudinio)
[1-3] 70' Omar El Kaddouri
[2-3] 82' Massimo Maccarone (iš 11 metrų baudinio)

[3-1] 68' Rodrigo De Paul
74' Alessandro Diamanti ("Palermo") pašalintas iš aikštės
[4-1] 80' Jakub Jankto

"Roma" 3 - 1 "Sassuolo"
[0-1] 9' Gregoire Defrel
[1-1] 16' Leandro Daniel Paredes
[2-1] 45' Mohamed Salah
[3-1] 68' Edin Džeko