Įvarčių lietus Sevilijoje baigėsi A. Griezmanno hat-tricku ir "Atletico" pergale (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos dar ketverios 25-ojo turo rungtynės.

Madrido "Atletico" išvykoje susigrūmė su "Sevilla". Rungtynes itin aktyviai pradėję andalūzai buvo sutriuškinti svečių - Diego Simeone auklėtiniai rezultatu 5-2 šventė pergalę.

Pirmasis įvartis krito 29-ąją minutę, pasižymėjus Diego Costai. 42-ąją minutę pranašumą įspūdingu smūgiu padidino Antoine'as Griezmannas.

Antrajame kėlinyje įvarčiai ir toliau liejosi - kėlinio pradžioje 11 metrų baudinį realizavo A. Griezmannas, o 65-ąją minutę į visišką nokdauną varžovus pasiuntė Koke.

81-ąją minutę į "Sevilla" vartus krito ir penktasis įvartis, o jo autoriumi tapo hat-tricką pasiekęs A. Griezmannas. "Atletico" po šio įvarčio nuleido rankas ir varžovai tuo pasinaudojo: per likusį laiką pasižymėti sugebėjo Pablo Sarabia bei Nolito, o rezultatas tapo 2-5.

"Atletico" ir toliau išlaiko 7 taškų atsilikimą nuo "Barcos".

Itin svarbią pergalę kovoje dėl ketverto pasiekė "Valencia", namuose rezultatu 2-1 palaužiusi "Real Sociedad". Du Santi Mina įvarčiai atvedė šeimininkus į pergalę.

Likusios dvikovos baigėsi sunkiomis Bilbao "Athletic" ir "Villarreal" pergalėmis.

"Sevilla" 2 - 5 "Atletico" (VIDEO)
29' [0 - 1] D. Costa
42' [0 - 2] A. Griezmann
51' [0 - 3] A. Griezmann (11 m. baudinys)
65' [0 - 4] Koke
81' [0 - 5] A. Griezmann
85' [1 - 5] P. Sarabia
89' [2 - 5] Nolito

"Valencia" 2 - 1 "Real Sociedad" (VIDEO)
34' [1 - 0] S. Mina
54' [1 - 1] M. Oyarzabal
68' [2 - 1] S. Mina

"Athletic Bilbao" 2 - 1 "Malaga" (VIDEO)
13' [0 - 1] Y. En Nesiry
17' [1 - 1] M. Susaeta
44' [2 - 1] M. San Jose
61' Y. En Nesiry ("Malaga") nerealizavo 11 metrų baudinio
84' Y. En Nesiry ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Villarreal" 1 - 0 "Getafe" (VIDEO)
3' [1 - 0] E. Unal