Geriausias pasaulio čempionato TV komentatorius?
  • M.Vojevodinas
  • R.Vyšniauskas
  • T.Meškonis
  • N.Kesminas
  • P.Jakelis
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Kloppas: turėjau gerą pokalbį su Coutinho


"Liverpool" treneris Jurgenas Kloppas atskleidė puikiai pasikalbėjęs su komandos žvaigžde Philippe'u Coutinho.

25-erių metų futbolininkas vasarą siekė išvykti į "Barcelona" klubą, kuris mėgino užpildyti Neymaro paliktą spragą, tačiau "raudonieji" brazilą parduoti atsisakė.

Dabar atakuojantis saugas po rinktinių pertraukos grįžo į komandos treniruotes bei jose atrodo puikiai, nors prieš "Manchester City" savaitgalį dar nežais.

"Žinau, ką galvoja žmonės, tačiau Philas prieš kelias savaites turėjo problemą su nugara ir negalėjo treniruotis. Taigi, tai reiškia, jog jis praleido apie tris savaites", - Kloppas pasakojo "Liverpool" tinklalapiui.

"Taip, jis išvyko į nacionalinę ekipą bei treniravosi normaliai, bet dabar privalome pasirengti įprastam sezonui, tad turime septynis mačus (iki kitos rinktinių pertraukos - red. past.). Stebėjome šio ryto treniruotę ir galvojome "Gerai, galbūt turėtume jį į aikštę leisti iš karto", nes jis atrodė labai gerai, tačiau tai neskamba protingai."

"Dabar privalome tęsti darbą su pasirengimu sezonui, bet ne per ilgai, po kelių sesijų privalome duoti sau daugiau laiko, nes kitą mėnesį žaisime septynis mačus."

"Mes visada turime priimti tokį patį sprendimą "Ar jam reikia treniruočių, ar jis jau gali rungtyniauti?" ir panašius dalykus. Taip, dabar jis dirbs šiek tiek daugiau nei kiti vaikinai, bet jis pasirodė labai labai geros nuotaikos bei atrodo labai daug žadančiai."

Kloppas atsakė į klausimus ir apie minėtąjį pokalbį: "Žinoma, viskas gerai, viskas yra gerai. Iš tiesų, nėra, ko daugiau sakyti, jis grįžo ir mes turėjome tikrai gerą pokalbį, taigi, viskas gerai."

Prašymą jį parduoti kiek anksčiau įteikęs Coutinho praėjusį sezoną per 31 "Premier" lygos susitikimą įmušė 13 įvarčių bei atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Straipsnio įvertinimas: 7 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
YWNWA
5 28 09-07 22:15
Maladec Kliopcikas!
1983
0 11 09-07 22:46
nuteikia optimistiskai. bet laikas parodys. na pries siti rungtynes isvykoje, tai yra gerai. nebus tokios itampos, nes i smelio deze prisikes. jei leistu zaisti, ir nuveiktu pozityvaus itampa gerokai sumazetu
praeivis
2 9 09-08 12:55
O straipsni su Google vertet ? Kalbos kulturos ir sakinio strukturos nerasta
Apsiperdelis
1 4 09-08 12:05
Nu Coutinho kaip ir sake 1983 yra prisikes i smelio deze. Dabar belieka stebeti kaip jis ta suda uzkas.
Lenonas
1 2 09-08 15:37
Tai dabar man pasakykit kokius vejus ten raso ispanu filadelfijai ,kad neva coutinio nezais cempionu lygoi