Visos rungtynės
Kuri komanda triumfuos Čempionų lygoje?
  • Miuncheno "Bayern"
  • Madrido "Real"
  • "Roma"
  • "Liverpool"
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

J. Mourinho: Anglijoje joks klubas dominuoti negali


"Manchester United" treneris Jose Mourinho pabrėžė "Premier" lygos konkurenciją tikindamas, kad dominuoti šiose pirmenybėse eilę metų yra neįmanoma.

Portugalas šią situaciją lygino su Vokietijos čempionatu, kurio titulą Miuncheno "Bayern" laimi jau pastaruosius keturis sezonus.

Palyginimui, Anglijoje pernai triumfavęs "Leicester City" šiemet apskritai kovoja dėl išlikimo.

"Atvykau į klubą, kuris turi puikią bei prestižinę istoriją, tačiau Anglijoje joks klubas, ar tai būtų "Manchester United", "Liverpool", ar "Manchester City", dominuoti amžinai negali. Egzistuoja galios pasidalijimas", - Mourinho pasakojo France Football.

"Anglijoje klubai yra tokie ekonomiškai stiprūs, kad transferų rinka yra atvira visiems."

"Pavyzdžiui, pažiūrėkite į "Bayern" Vokietijoje."

"Žinote, kada jie pradėjo laiminėti titulą kiekvienais metais? Nuo tada, kai vasarą prieš tai ėmė įsigyti geriausius Dortmundo "Borussia" žaidėjus! Mario Gotzę, tuomet kitais metais Robertą Lewandowski, o pernai Matsą Hummelsą."

Tiesa, įdomus faktas yra tas, jog nuo 1992-1993 metų sezono, kai prasidėjo dabartinės "Premier" lygos era, ją laimėjo šeši skirtingi klubai. Tuo tarpu "Bundesliga" laimėjo taip pat šešios skirtingos komandos.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Einikis
2017-03-20 20:21
0 18
vaidoshiau didesniu siuksliu ir asilu uz tave gyvai tai tikrai nera
as
2017-03-20 16:27
6 22
siu dienu barsa ,epl tikrai nebutu pirmu 6. kazkur prie evertono.ispanijos teisejavimas kitas, jie voliotusi ant zoles ilgai zaidziant su stauko vyrais. zaist vienas,kitas varzybas vienas reikalas, o kai zaidi su tauremis virs 40 varzybu, ir eini i aikste pries tave nei 4, nei 5 lyga kepures nenukelia, tai yra visai kas kita.
A
2017-03-20 14:59
5 17
Tai, kad vokietijoj bayernas yra top komanda, nu dar borusia, tai apie kokias top komandas tu cia sneki, dunduk?
ed
2017-03-20 21:52
1 12
perskaiciau visus tris vaidoshiaus komentarus, man akys dega, galva neisnesa. * gaves esi ten ukuose zuvies skrodejo diploma koki nors tai ir vadini likusius kaimo siukslem, fair enough apie futbola supratimo nulis, IQ neigiamas, bet komentarai tai jau vaje vaje
ed
2017-03-20 21:48
0 11
Nu bled bled vaidoshiau, tau *** nepanasu, kad tu esi vienintelis kaimo siuksle? vemi ta pati suda nezinau, penktus metus gal jau, kaip tau neuzpisa as nesuprantu. atrodo, kad kai gimei is mamos vaginos pro langa tiesiai iskritai nat galvos