Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

J. Mourinho suspenduotas mačui su "Swansea"


Anglijos Futbolo Asociacija vienerioms rungtynėms suspendavo vyriausiąjį "Manchester United" trenerį Jose Mourinho už įžeidimus teisėjo Marko Clatteburgo atžvilgiu savaitgalio "Premier" lygos dvikovoje.

Mače su "Burnley" portugalas buvo nepatenkintas arbitro sprendimu neskirti 11 metrų baudinio į svečių vartus, kuomet Jonas Flanaganas pargriovė Matteo Darmianą, ir po pertraukos buvo priverstas rungtynes stebėti iš tribūnų.

Negana to, jog negalės vadovauti komandai ateinančiame susitikime su "Swansea", Mourinho taip pat buvo nubaustas 50 tūkstančių svarų bauda už komentarus apie teisėją Anthony Taylorą prieš dvikovą su "Liverpool".

"Raudonieji velniai" po 10 turų "Premier" lygoje užima vos aštuntąją poziciją.

Straipsnio įvertinimas: 0 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Jei atvirai,
0 8 11-03 18:36
tai uzpisa mane teiseju nelieciamumas. Matant kokiu tempu vystosi pasaulis ir technologijos, privaloma ivest vaizdo pakartojimo taisykles, kad nebebutu tokiu nesusipratimu. Baigtusi tos nesamones, kai kazkas pralaimi del teisejo subjektyvumo. Zinoma, kol federacijose ir asociacijose sedi seni, supuve krienai, tokios permainos vargiai tiketinos.
ee
1 8 11-03 14:55
bet kodel nemato kitos puses anglu dundukai? https://www.youtube.com/watch?v=AF3biNST5ZY
dabar
3 6 11-03 14:32
atsirado sansas mu laimet
Essyr
2 4 11-03 20:11
bet tu pagalvok jei ivestu tokias tehnologijas taigi Bybalona nebelaimetu jokiu tituli ! Fanai vaikai dalbasnikai isvis isprotetu! Uefalonos aktoriai nebegaletu raitytis spjaudyti daivinti ir t.t. Nebegaletu teiseju papirkinet ir baigtusi ju laikai.. Manau vien del Bybalonos niekas tokiu tech neives bent kolkas . Kazkam labai dideles saibos eina . Bybalonos pakalikai tuoj subegs lot kaip pisamos kales bet kaip ir sakiau - DALBAJOBU VAIKU lojimas niekam neidomus DDD
aftobus
4 0 11-03 17:49
Pagaliau be Mouriniho vienam mačui MU be autobuso žais!