Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

J. Sampaoli apie darbą "Barcelona": niekada negali žinoti


2017-02-17 19:57:26 La Liga FC Barcelona Sevilla F.C. SAD

Nors ir tikina, kad šiuo metu rūpinasi tik "Sevilla" reikalais, Jorge Sampaoli nepaneigė kalbų, jog ateityje gali treniruoti "Barcelona".

Katalonams net 0-4 pralaimėjus pirmąją UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio akistatą prieš "Paris Saint-Germain", beveik nelieka abejonių, kad Luisui Enrique teks ieškotis naujo darbo.

Tuo tarpu "Sevilla" nuo "Barcos" Ispanijos čempionate atsilieka vos dviem taškais bei kol kas turi visus šansus žengti į kitą stipriausio Europos turnyro etapą.

"Niekam neprivalau nieko aiškinti. Neturiu nieko bendro su tuo, kas yra sakoma", - Sampaoli pasakojo oficialiam savo klubo tinklalapiui.

"Mano mintys yra sutelktos tęsti darbą bei vystyti savo idėjas čia, klube, kurio dėka atvykau į Europą."

"Akivaizdu, kad ši profesija yra susijusi su dabartimi ir realybe, o dabartinė realybė yra atiduoti visas pastangas dėl šio klubo."

"(Kas nutiks - red. past.) rytoj, niekada negali žinoti."

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
..
7 4 02-17 21:00
Naujas vaidoshiaus dievukas vel gi praplikes ***s, taciau ne Cigoniola, o kazkoks Smaukaolis Kodel jis dievukas vaiduchui? o todel, kad pamates jog barcai gali prireikt naujo trenerio, smaukaolis pradejo taskytis sperma laizydamas padus messiui- o cia vienas geriausiu budu patekt i barca ir itikt gurmanui vaidoshiui. Aisku nieko daugiau nesakysiu tik priminsiu, kad PSG ISPISO BARCA 4-0, O MESSI EILINI KARTA ATLIKO ZIUROVO VAIDMENY