J. Sampaoli apie darbą "Barcelona": niekada negali žinoti


2017-02-17 19:57:26 La Liga FC Barcelona Sevilla F.C. SAD

Nors ir tikina, kad šiuo metu rūpinasi tik "Sevilla" reikalais, Jorge Sampaoli nepaneigė kalbų, jog ateityje gali treniruoti "Barcelona".

Katalonams net 0-4 pralaimėjus pirmąją UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio akistatą prieš "Paris Saint-Germain", beveik nelieka abejonių, kad Luisui Enrique teks ieškotis naujo darbo.

Tuo tarpu "Sevilla" nuo "Barcos" Ispanijos čempionate atsilieka vos dviem taškais bei kol kas turi visus šansus žengti į kitą stipriausio Europos turnyro etapą.

"Niekam neprivalau nieko aiškinti. Neturiu nieko bendro su tuo, kas yra sakoma", - Sampaoli pasakojo oficialiam savo klubo tinklalapiui.

"Mano mintys yra sutelktos tęsti darbą bei vystyti savo idėjas čia, klube, kurio dėka atvykau į Europą."

"Akivaizdu, kad ši profesija yra susijusi su dabartimi ir realybe, o dabartinė realybė yra atiduoti visas pastangas dėl šio klubo."

"(Kas nutiks - red. past.) rytoj, niekada negali žinoti."

EUROFOOTBALL Facebook puslapis
Straipsnio įvertinimas: 1 0

A.v
2017-02-17 23:35
5 5
Grauzk tu bybi snargly.. Susikisk savo padrika mastyma, nes erlickas tiek eilerasciuose nepeza.. tevas prasigeres motina prostitute tai viskas ir prasideda "cigon" ir "smauk".... Dvasios ubage graushi tu man bybi viena diena, o ta diena ash atrasiu.
..
2017-02-17 21:00
7 4
Naujas vaidoshiaus dievukas vel gi praplikes klounas, taciau ne Cigoniola, o kazkoks Smaukaolis Kodel jis dievukas vaiduchui? o todel, kad pamates jog barcai gali prireikt naujo trenerio, smaukaolis pradejo taskytis sperma laizydamas padus messiui- o cia vienas geriausiu budu patekt i barca ir itikt gurmanui vaidoshiui. Aisku nieko daugiau nesakysiu tik priminsiu, kad PSG ISPISO BARCA 4-0, O MESSI EILINI KARTA ATLIKO ZIUROVO VAIDMENY
skerla
2017-02-17 20:34
1 8
daug dieve kad ji paimtu.Po keliu menesiu susimustu su miki mauzu ir real vel taptu cempionais
tiktu
2017-02-17 20:06
9 4
sitas klounas klounu komandaj.