Jaunieji žalgiriečiai artėja link triumfo U-19 lygoje

Žydrūno Grudzinsko treniruojami FK „Žalgirio U-19“ futbolininkai iškovojo svarbią pergalę U-19 I lygos Pietų/Rytų zonos varžybose, namuose 2:1 (1:0) nugalėdami penktoje vietoje tarp šešių komandų žengiančią Panevėžio FA-FK „Panevėžys“ ekipą.

Abu įvarčius, tarp jų ir pergalingą, jauniesiems žalgiriečiams 40-ąją bei 75-ąją minutėmis pelnė Evaldas Pliavga, savo ruožtu, varžovų ekipoje 67-ąją minutę rezultatą buvo išlyginęs Matas Marcinkevičius.

Likus keturiems turams iki pirmenybių pabaigos, 42 taškus savo sąskaitoje turinti sostinės komanda šešiais taškais lenkia antroje vietoje žengiančius FK „Stumbro“-FRK „Fenikso“ futbolininkus. Būtent šios ekipos spalio 1-ąją dieną ir susigrums tarpusavyje. Rungtynių NFA stadione pradžia – 13 val.