Visos rungtynės
Kur stebite pasaulio čempionato kovas?
  • Namuose
  • Bare
  • Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Visos apklausos

Jaunoji Vokietijos rinktinė rezultatyvioje kovoje pranoko australus (VIDEO, FOTO)


18 valandą Rusijoje vykstančioje 2017 metų FIFA Konfederacijų taurėje buvo sužaistos paskutinės 1-ojo turo grupių etapo rungtynės.

Sočyje ginklus tarpusavyje surėmė Australijos ir Vokietijos rinktinės. Jaunoji Joachimo Lowo vadovaujama vokiečių rinktinė rezultatyvioje dvikovoje pasiekė gana užtikrintą pergalę rezultat 3-2.

Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - be savo lyderių žaidžianti Vokietijos rinktinė 5-ąją minutę įgijo pranašumą. Po puikaus Juliano Brandto perdavimo į baudos aikštelę įkirtęs Larsas Stindlis tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartus.

Australams po įvarčio atsitiesti taip lengva nebuvo ir vokiečiai užtikrintai dominavo aikštėje. 15-ąją minutę arti įvarčio buvo Sandro Wagneris, tačiau jo smūgis galva buvo netikslus. Kiek vėliau tas pats S. Wagneris vėl buvo arti įvarčio, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto.

Pirmąją rimtesnę progą australai sukūrė 37-ąją minutę, kai po standartinės situacijos gynėjas galva atliko smūgį, tačiau jis tikslo nepasiekė. Vis dėlto australams 41-ąją minutę pavyko pasiekti savo - Tomas Rogicas antruoju bandymu nuginklavo neužtikrintai šiose rungtynėse žaidusį Berndą Leno.

Tačiau Australija šiuo rezultatu ilgai nesidžiaugė - 44-ąją minutę į jų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, o jį užtikrintai realizavo ir vokiečiams pranašumą sugrąžino Julianas Draxleris.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu greitu Vokietijos futbolininkų įvarčiu - 48-ąją minutę Leonas Goretzka po puikaus Joshua Kimmicho perdavimo pelnė trečiąjį įvartį savo komandai.

Australai ir po šio įvarčio baltos vėliavos nekėlė - 56-ąją minutę atsilikimas vėl tapo minimalus. Tomi Juricas po itin neužtikrinto Berndo Leno žaidimo gavo kamuolį tiesiai po kojomis ir vos iš kelių metrų jį pasiuntė į varžovų ginamų vartų tinklą.

Per likusį laiką australai bandė pakovoti dėl lygiųjų, tačiau vokiečiai itin pavojingų progų sukurti varžovams neleido. 74-ąją minutę galutinį tašką galėjo padėti po keitimo pasirodęs Timo Werneris, tačiau jis savo puikaus reido įvarčiu užbaigti nesugebėjo - kamuolys pataikė į virpstą.

Vėliau australai kelis kartus laimę pabandė iš toli, tačiau B. Leno daugiau nebeklydo ir vokiečiai pasiekė pergalę rezultatu 3-2.

Vokietijos rinktinė kartu su Čile B grupėje turi po 3 taškus, o australai ir kamerūniečiai lieka be pergalių.

Rezultatas:

Australija 2 - 3 Vokietija
5' [0 - 1] L. Stindl
41' [1 - 1] T. Rogic
44' [1 - 2] J. Draxler (11 m. baudinys)
48' [1 - 3] L. Goretzka
56' [2 - 3] T. Juric


Konfederacijų taurė: Australija - Vokietija


Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
nefanas
0 22 06-19 19:13
meskonis juda toliau irrr resultatas 2-0 dzin kad 3-1 apie ka jis galvoja komentuodamas neisivaizduojama
NoName (palaiko Bayern Munich FC, Arsenal FC)
0 21 06-19 19:12
Ir rezultatas tampa 2:0 XDDDDDDD. Myliu Meškonį
Asirgitawe
Asirgitawe (palaiko Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09)
0 16 06-19 18:11
Vokiečiai greičiau užpuolė nei reugsėjo pirmąją Galvojau bus atsargus futbolas
Gj
0 10 06-19 19:21
Labai silpnas vartininkas vokiečių.
Napalys
2 11 06-19 20:14
Bent jau dabar man perziura tai kaip seksas su prezervatyvu.... Saugiau, bet maziau malonumo.....