J.Kloppas: maniau, kad M.Reusui lūžo koja

Vokietijos taurės mače prieš Drezdeno klubą Dortmundo "Borussia" treneris Jurgenas Kloppas vos nesusmuko iš išgąsčio.

Strategui širdis nusirido į kulnus, kai jis išvydo 20-tąją minutę traumą patyrusį puolėją Marco Reusą.

"Atrodžiau įpykęs, nes man pasirodė, kad varžovas jam sulaužė koją", - po susitikimo kalbėjo treneris, kuris jau susitikimo pradžioje buvo priverstas atlikti keitimą.

Nors traumos sudėtingumas galutinai bus nustatytas trečiadienį, tačiau, anot specialisto, tai gali būti tik sumušimas.

"Jei tai tik nubrozdinimas, vadinasi šis vakaras nebuvo blogas".

Pergalė 2-0 pratęsė "Borussia" sėkmingų rungtynių seriją Vokietijoje iki 5 laimėjimų.

Tiesa, netrukus UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje Dortmundo klubo laukia rimtesnis varžovas - Turino "Juventus" ekipa, kuri atsiveža vieno įvarčio persvarą.