J.Mourinho: pasiekti pergalę padėjo vyriškas pokalbis rūbinėje

Pirmadienį žaistose "Premier" lygos rungtynėse "Man Utd" ekipa išvykoje tik po įnirtingos kovos 3:2 palaužė "Crystal Palace" komandą.

Vienu metu "raudonieji velniai" atsiliko 0:2 ir svečių treneris Jose Mourinho turėjo gerokai pasistengti, kad apverstų įvykius aikštėje aukštyn kojomis.

Portugalas atskleidė, kad buvo priverstas imtis ir radikalių priemonių - itin griežto ir vyriško pokalbio rūbinėje, kuris nuskambėjo pertraukos tarp kėlinių metu.

"Negaliu atskleisti pusės dalykų, ką sakiau žaidėjams persirengimo kambaryje, nes sulauktumėte daug "pypt" signalo televizijoje.

Panaudojau kelis stiprius žodžius, kurie buvo susiję su futbolininkų požiūriu ir aikštėje demonstruojamu intensyvumu.

Puikus jausmas atsigriebti išvykoje prieš klubą, kuriam buvo gyvybiškai reikalingi taškai", - teigė Mourinho.

Šiuo metu "Man Utd" komanda "Premier" lygoje užima antrąją vietą, tačiau ji tik dviem taškais lenkia "Liverpool".