J.Rodriguezo vedama Kolumbijos rinktinė be didesnio vargo įveikė Urugvajaus pasipriešinimą (VIDEO)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį paaiškės ir antrasis pasaulio čempionato ketvirtfinalio dalyvis, kuris susitiks su Čilę nugalėjusiais brazilais. Šiame mače įvyks dar viena Pietų Amerikos atstovų akistata. Puikų žaidimą grupės etape demonstravusi Kolumbija mes iššūkį Luiso Suarezo netekusiai Urugvajaus rinktinei.

Jose Pekermano vadovujami kolumbiečiai nuo pat mačo pradžios perėmė iniciatyvą ir didesnę dalį laiko kontroliavo kamuolį.

Oscaro Tabarezo auklėtiniai taip pat nesnaudė ir gavę progą rezgė savo atakas, tačiau Kolumbijos rinktinė pirmojo rungtynių dalyje buvo pranašesnė.

Tą jiems pavyko įrodyti 28-ąją mačo minutę, kai krūtine susistabdęs kamuolį Jamesas Rodriguezas įspūdingu smūgiu nuginklavo Fernando Muslerą.

Po įvarčio kurį laiką aktyviau rungtyniavo Urugvajaus futbolininkai, tačiau kolumbiečiai sėkmingai gynėsi ir kėliniui artėjant prie pabaigos visiškai kontroliavo situaciją aikštėje, o komandos ilsėtis į rūbinę ėjo J.Pekermano auklėtiniams pirmaujant rezultatu 1 - 0.

Antrojo kėlinio pradžioje vaizdas aikštėje pernelyg nesikeitė ir Kolumbija turėjo iniciatyvą savo rankose.

J.Pekermano auklėtiniams netgi pavyko susikurti dar komfortabilesnį pranašumą 50-ąją minutę, kai po gražios kombinacijos Juanas Quadrado galva lyg ant lėkštutės kamuolį padėjo Jamesui Rodriguezui, kuris įmušė antrąjį įvartį šiame mače.

Po antrojo įvarčio į F.Musleros vartus Kolumbijos futbolininkai aprimo ir atidavė kamuolio kontrolę urugvajiečiams, patys bandydami išnaudoti progas kontratakuoti.

Urugvajaus rinktinė keletą kartų patikrino Davido Ospinos budrumą, tačiau didelių grėsmių kolumbiečių vartams nekėlė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Kolumbijos rinktinės ketvirtfinalyje laukia nemažas iššūkis - savų žiūrovų palaikoma Brazilija.

Kolumbija 2 - 0 Urugvjaus

28' [1 - 0] J.Rodriguez

50' [2 - 1] J.Rodriguez

Startinės komandų sudėtys:

Kolumbija: Ospina, Zapata, Yepes (c), Sanchez, Armero, Aguilar, Gutierrez, Rodriguez, Cuadrado, Zuniga, Martinez

Urugvajus: Muslera, Godin (c), Pereira, Rodriguez, Forlan, Gimenez, Pereira, Arevalo, Gonzalez, Cavani, Caceres