"Juventus" ir "AC Milan" iškovojo pergales, "Lazio" išplėšė lygiąsias, o "Napoli" ir "Inter" išsiskyrė taikiai (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse šalies čempionė Turino „Juventus“ iškovojo pergalę 2:0 (1:0) prieš „Udinese“ ir sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Juventus“ ekipą į priekį išvedė Paulo Dybala, kuris įmušė 20-ąją minutę. 38-ąją minutę Gonzalo Higuainas galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau jis 11 metrų baudinio realizuoti nesugebėjo.

Vis dėlto tas pats P. Dybala 49-ąją minutę įmušė antrąjį savo ir komandos įvartį.

Tuo metu „Lazio“ ekipa stebuklingai išplėšė lygiąsias 2:2 (1:1) prieš „Cagliari“.

Jau 25-ąją minutę „Cagliari“ į priekį išvedė Leonardo Pavoletti. Tiesa, jų persvara ilgai negyvavo. 35-ąją minutę kamuolį į savo vartus įsimušė Luca Cappitelli.

„Cagliari“ persvarą sugebėjo susigrąžinti, kai Nicolo Barella realizavo 11 metrų baudinį. Tiesa, jau per pridėtą teisėjo laiką, 96-ąją minutę „Lazio“ komandą išgelbėjo ir tašką išplėšė Ciro Immobile, kurio tikslus smūgis neleido „Cagliari“ ekipai pateikti staigmenos.

Na, o kol kas didžiausią turo staigmeną pateikė „Crotone“, kuri net 4:1 (3:0) sutriuškino „Sampdoria“ klubą.

Viskas prasidėjo 6-ąją minutę, kai Marcello Trotta tiksliu smūgiu išvedė „Crotone“ ekipą į priekį. Tiesa, tas pats M. Trotta 22-ąją minutę neįmušė 11 metrų baudinio.

Nepaisant to, po minutės jau Adriana Stoianas pelnė dar vieną „Crotone“ komandos įvartį. O pirmame kėlinyje dar kartą pasižymėti pavyko M. Trotta, po kurio įvarčio rezultatas jau buvo 3:0.

Po pertraukos Duvanas Zapata tiksliu smūgiu kiek sušvelnino „Sampdoria“ komandos atsilikimą. Vis dėlto „Sampdoria“ komandos žaidėjas Matiasas Silvestre‘as 85-ąją minutę nukreipė kamuolį į savo vartus ir atstatė „Crotone“ komandos trijų įvarčių persvarą.

O „AC Milan“ ekipa, atrodo, sunkiai atsigavo po pralaimėjimo Londono „Arsenal“ ekipai. „Milan“ futbolininkams prireikė net 94 minučių iki kol pabudo, įmušė ir iškovojo pergalę prieš „Genoa“ 1:0 (0:0).

Rungtynių didvyriu tapo Andre Silva, kuris po puikaus Suso perdavimo pasiuntė kamuolį į „Genoa“ vartų tinklą per pridėtą teisėjo laiką.

„Milan“ pavojingas progas kūrė visų rungtynių metu. Per pirmas 10 minučių pasižymėti galėjo tiek Giacomo Bonaventura, tiek Nikola Kaliničius.

Tiesa. 53-ąją minutę įvartį įmušė „Genoa“ futbolininkas Luca Rigoni, tačiau buvo užfiksuota nuošalė.

Tuo metu Milano „Inter“ ir „Napoli“ rungtynėse žiūrovai įvarčių neišvydo ir komandos užbaigė rungtynes 0:0.

Įdomu tai, kad „Napoli“ kontroliavo net 66% laiko kamuolį ir atliko 11 smūgių, kai varžovai vos 3. Tiesa, to neužteko, kad būtų iškovoti trys taškai.

„Juventus“ 2:0 „Udinese“
20‘ [1-0] P. Dybala
49‘ [2-0] P. Dybala