• "Man Utd"
  • "Arsenal"
  • Kita

"Juventus" ir "Monaco" užtikrintai žengė į Čempionų lygos pusfinalį (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje sužaistos paskutinės dvejos atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės. Po šio vakaro paaiškėjo visos keturios komandos, kurios tęs titulo kovą turnyro pusfinalyje.

Didžiausias dėmesys buvo sutelktas į dvikovą "Camp Nou" stadione, kur "Barcelona" po pralaimėjimo bandė atsitiesti prieš Turino "Juventus". Geležinę gynybą pademonstravęs Italijos klubas išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis su katalonais ir žengė į kitą etapą.

Pirmoji tarpusavio akistata Turine baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 3-0, todėl "Barcai" į aikštę teko žengti su aukštai iškeltu tikslu - "senosios senjoros" vartus nuginkluoti bent tris kartus ir nepraleisti nei vieno įvarčio.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu. Katalonai ilgiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau sukurti kažką pavojingo jiems nepavyko. Itin agresyvus kairiajame krašte buvo Neymaras, tačiau jį stabdė "Juventus" gynėjai ir į provokacijas nesileidęs rungtynių teisėjas.

Pirmoji rimta proga buvo sukurta 19-ąją minutę, kai kamuolį baudos aikštelėje gavęs Lionelis Messi smūgiavo visai šalia virpsto. Per likusį pirmojo kėlinio laiką rimtesnių epizodų nei prie vienų, nei prie kitų vartų nebuvo užfiksuota.

Kitos 45 minutės buvo kiek kitokios - "Juve" visiškai nebekūrė atakų, o visą dėmesį buvo sutelkę į gynybą. Massimiliano Allegri žaidimo planas veikė nepriekaištingai - Turino futbolininkai nesuteikė varžovams jokių progų pasižymėti ir rungtynes užbaigė nepraleidę įvarčio.

Nulinės lygiosios reiškė, kad į pusfinalį žengia "Juventus" klubas, per abu tarpusavio susitikimus nepraleidęs nei vieno įvarčio prieš vieną rezultatyviausių turnyro komandų.

Kitoje dvikovoje dar kartą ginklus tarpusavyje surėmė "Monaco" ir Dortmundo "Borussia" futbolininkai. "Geltonai juodi" į Prancūziją atvyko su įvarčio deficitu, tačiau iškovoti pergalės varžovų aikštėje jiems taip pat nepavyko - pergalę rezultatu 3-1 džiaugėsi prancūzai.

Jau 3-ąją minutę Kylianas Mbappe po neužtikrinto vartininko žaidimo išvedė šeimininkus į priekį, o 17-ąją minutę pranašumą puikiu smūgiu galva padidino Radamelis Falcao.

Antrojo kėlinio pradžioje Marco Reusas buvo sugrąžinęs intrigą, tačiau "Monaco" daugiau nepraleido, o 81-ąją minutę sugebėjo pasiekti ir dar vieną įvartį, kai pasižymėjo vos kelias sekundes aikštėje praleidęs Valere Germainas.

Čempionų lygos pusfinalyje aiškios visos keturios komandos - "Monaco", "Juventus", Madrido "Real" ir "Atletico". Šio etapo burtai bus traukiami šį penktadienį 13 valandą Lietuvos laiku.

"Barcelona" 0 - 0 "Juventus"
(Pirmas mačas: 0-3, bendras rezultatas: 0-3)

"Monaco" 3 - 1 "Borussia"
(Pirmas mačas: 3-2, galutinis rezultatas: 6-3)
3' [1 - 0] K. Mbappe
17' [2 - 0] R. Falcao
48' [2 - 1] M. Reus
81' [3 - 1] V. Germain

Startinės sudėtys:

"Barcelona": Ter Stegen; Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Alba; Busquets; Rakitic, Iniesta; Suárez, Messi, Neymar.

"Juventus": Buffon; Dani Alves, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro; Khedira, Pjanic; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

"Monaco": Subašić; Touré, Glik, Jemerson, Mendy; Moutinho, Bakayoko; Silva, Lemar; Falcao, Mbappé.

"Borussia": Bürki; Piszczek, Ginter, Sokratis, Durm; Weigl, Şahin; Reus, Kagawa, Guerreiro; Aubameyang.

"Barcelona" - "Juventus" 0-0

64' - S.Khedira ("Juventus") - geltona kortelė

57' - G.Chiellini ("Juventus") - geltona kortelė

44' - Neymaras ("Barcelona") - geltona kortelė

41' - A.Iniesta ("Barcelona") - geltona kortelė

"Monaco" - "Borussia" 3-1

81' - V.Germain ("Monaco") pelnė įvartį - 3:1

48' - M.Reusas ("Borussia") pelnė įvartį - 2:1

18' - R.Falcao ("Monaco") pelnė įvartį - 2:0

3' - Kylian Mbappe Lottin ("Monaco") pelnė įvartį - 1:0

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

L3
2017-04-19 23:38
2 42
TEISĖJAS TOBULAS šiandien. puikiai užtikrintai dirbo, jokių Neymaro nardymų ar Pique ir kitų provokacijų nepaisė. užtikrintai, be klaidų.
baisu
2017-04-19 22:36
14 49
mandzukicius guli,dybala specialiai isspyre kamuoly,o tie neatidave.. Kur tai vapse matyta??? FUtbolo slykstynes padugnes krw supisti katalonai
Edviss
Edviss (palaiko Paris Saint-Germain FC, Prancūzija)
2017-04-19 23:44
3 37
Tai va, ir kalbėkim taip. Teisėjas atlikto darbą kaip tikras profesionalas. Neveltui buv paskirtas Kuipersas. Neišgąsdino ašarų kalnai, ir viskas tuo baigėsi Patiko vienas komentaras, kad kai teisėjas dirba neutraliai ir profesionaliai, ta Barca nieko stebūklingo ir nepadaro. Ir PSG ji neturėjo praeiti...
3 33
Nesuprantu vaidoshius aklas ar ligonis, tu nepyk jei įskaidinsiu, bet tu tikrai esi bukas. Nustok skaityti narkomanu dienraščius. Tiesiog atsipalaiduok, įsijunk teliką, pažiūrėk PATS mačą ir po biški po biški pradėsi kažką susprast. Futbolas yra įdomus ir be statistikos patikėk. Apie šį vakarą: teisėjo darbas šiandien gali buti blogas tik barcelonos fanams. Nors patikėkit jis buvo nuostabus palyginus kas darosi su jūsų komanda. Teisingai kažkas pasakė, UEFAlona be teisėjo yra paprastas Labai Stiprus bet įveikiamas klubas. Netgi tie kurie kiša 5taures per 10 metu, jus gi supranti iš kur ir kaip kai kurios laimėtos? Ne?! Pasinaudot google. Peržiūrėkit bent trijų skirtingų šalių specjalistų nuomones. Pagaliau neskaitykit niekada kas rašoma vietiniam narkomano skiltyje. Barcelona šiandien PRALAIMĖJO, uefalona laimėtu(tą įrodė prieš Psg). Man visiškai dzin ant real ir ju draugą=teisėją vakar, kalba eina apie šiandien. Be emociju: geriau pralaimėt kaip barcelona nei laimėt kaip Uefalona. Patikėkit, taip atsiras žmonių iš kitų fanklubu kurie kalbės ne tik vemalus ant jūsų. Nes turės apie ką kalbėtis ir be teisėjavimo. Kol kas nėra. Kitas dalykas apie burtus. Jei (o čia dauguma) kas mano, kad realui gavus monaco bus lengva tai pažiūrėkit kas yra monaco. Favoritas aišku Juve, bet jei šiandien žaistu juve su monaco akyvaizdžai italų neliktu jau. Kas ką neišrinktų, bus velniškai sunku. Lengviau bus tik atletico priešinikui, nes šio metų ju žaidimas nėra "tas" kurį jie gali žaist. Lapės to neįrodo. Bet finale monakas su atletais irgi nebutu stebuklas. Dar kartą Barcelonos fanai pripažinkit kad šiemet jus gerokai per toli nuėjot(kartais net patys to netikint) o juvei jus išvis ne priešininkas šiemet. Taip visi matys kad ir jus kažką suprantat futbole. Geriau darykit išvadas kame problemos ar čipsai neskanus, ar aukštakulniai per ploni. Jūsų reikalas, jums ir aiškintis. Jau nekalbant apie ligonį kažkokį V. kuris jau ronaldo topus vardija pusvalandi po mačo su juv. Baisu