"Juventus" iškovojo pergalę, "Roma" sužaidė lygiosiomis su "Fiorentina" (VIDEO)

Šiandien toliau tęsiasi 20-ojo "Serie A" turo kovos. Įvairiose Italijos vietose susirinkę sirgaliai išvydo šešias dvikovas.

Praėjusių metų čempionas bei turnyrinės lentelės lyderis Turino "Juventus" namie tik atkaklios kovos palaužė iškritimo zonoje esantį Veronos "Chievo" klubą. Abu įvarčius "bianconeri" pelnė antrajame kėlinyje, o jų autoriais tapo saugas Paulis Pogba bei gynėjas Stephanas Lichtsteineris.

Tuo tarpu Milane vykusiose rungtynėse susitiko neseniai trenerį pakeitęs vietos "Inter" ir antroje lentelės dalyje besirikiuojantis "Torino". Nepaisant didžiulo pranašumo kontroliuojant kamuolį, Roberto Mancini auklėtiniai nesugebėjo paskutinėmis akimirkomis praleido įvartį ir leido svečiams išsivežti tris taškus.

Ketvirtojoje vietoje žengianti Genujos "Sampdoria" taip pat kiek netikėtai namie neįveikė "Palermo" futbolininkų. Mačas baigėsi rezultatu 1-1.

Vakariniame bei turbūt labiausiai lauktame susitikime Florencijoje vietos "Fiorentina" prieėmė vicečempioną "Roma". Įvykiai aikštėje klostėsi apylygiai, todėl rezultatas 1-1 yra dėsningas. Pirmajame kėlinyjė šeimininkus į priekį išvesti sugebėjo Mario Gomezas, tačiau sostinės klubui tašką iškovojo Ademas Ljajičius.

Dabar Turino "Juventus" artimiausius persekiotojus jau septyniais taškais. Tuo tarpu "Fiorentina" nuo trečiosios vietos, garantuojančios žaidimą UEFA Čempionų lygoje atsilieka trimis taškais, tačiau, jeigu "Napoli" rytoj nugalės "Genoa", "Viola" nuo stipriausio Europos turnyro atitols per penkis taškus.

[0-1] 21' Nico Pulzetti
[1-1] 76' Emmanuel Cascione (į savus vartus)
[1-2] 90' Alejandro Rodriguez

"Sampdoria" 1 - 1 "Palermo"
[1-0] 6' Citadin Martins Eder
[1-1] 49' Franco Vazquez
62' Andrea Fulignati ("Palermo") pašalintas iš aikštės

"Fiorentina" 1 - 1 "Roma"
[1-0] 19' Mario Gomez
[1-1] 49' Adem Ljajič