"Juventus" palaužė "Lazio", šešių įvarčių trileris Neapolyje pasibaigė šeimininkų pergale prieš "Milan" (VIDEO)

Šį vakarą sužaistos dvejos antrojo "Serie A" turo rungtynės.

Pirmosiose čempiono titulą ginantis Turino "Juventus" tik po atkaklios kovos svečiuose įveikė Romos "Lazio" komandą.

Visas mačas vyko apylygiai, o vienintelį įvartį po Paulo Dybalos perdavimo Sami Khedira pelnė tik sužaidus daugiau nei valandą.

Vakarinis susitikimas tarp "Napoli" bei "Milan" buvo ne mažiau intriguojantis. Jame savo įvarčių sąskaitą atidarė naujokas Arkadiuszas Milikas, pirmajame kėlinyje pasižymėjęs dukart.

Praėjusią savaitę Pietų Italijos klubas pats atsilikinėjo 0-2 ir išplėšė lygiąsias, o čia to vos nepadarė varžovai. 51-ąją minutę skirtumą sušvelnino Mbaye Niangas, o po to iš aikštės buvo išvarytas "Napoli" strategas Maurizio Sarri. Neilgai trukus rezultatą išlygino Suso.

Vis dėlto, be trenerio likę neapoliečiai sugebėjo susiimti ir 74-ąją minutę pergalę jiems išplėšė Jose Callejonas. Kiek vėliau Milano ekipa apskritai žaidė devyniese, nes po antrą geltoną kortelę užsidirbo Jurajus Kucka bei jau minėtas Niangas.

Galiausiai, į savo vartus dar įsimušė Alessio Romagnoli.

[3-2] 74' Jose Maria Callejon
75' Juraj Kucka ("Milan") pašalintas iš aikštės
88' Mbaye Niang ("Milan") pašalintas iš aikštės
[4-2] 90' Alessio Romagnoli