"Juventus" prarado taškus, "Napoli", "Roma" ir "Lazio" iškovojo pergales (VIDEO)

Turino „Juventus“ ekipa savaitgalį sulaukė dovanėlės iš „Napoli“ ekipos ir pabėgo „Serie A“ pirmenybėse į priekį. Vis dėlto „Juventus“ atsilygino „Napoli“ ekipai tuo pačiu ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Crotone“.

„Juventus“ į priekį išsiveržė 16-ąją minutę, kai įmušė Alexas Sandro. Vis dėlto 65-ąją minutę Simeonas Nwankwo rezultatą išlygino.

Tuo pasinaudojusi „Napoli“ ekipa 4:2 įveikė „Udinese“ bei sumažino atsilikimą nuo „Juventus“ iki 4 taškų.

„Napoli“ ekipa dar 41-ąją minutę atsiliko 0:1, tačiau per pridėtą teisėjo laiką Lorenzo Insigne įmušė į varžovų rūbinę ir išlygino rezultatą.

„Udinese“ po pertraukos ir vėl buvo išsiveržusi į priekį, tačiau tada „Napoli“ pelnė tris įvarčius ir iškovojo itin svarbią pergalę.

Dėl vietos trejete besivaržančios „Roma“ ir „Lazio“ ekipos taip pat iškovojo pergales.

„Roma“ ekipa po atkaklios kovos 2:1 įveikė „Genoa“. „Roma“ ekipa įvartį pelnė Cengizas Underis. Antrasis įvartis į „Genoa“ vartus krito po to, kai kamuolį į savo vartų tinklą pasiuntė „Genoa“ futbolininkas Ervinas Zukanovičius.

Tuo metu „Lazio“ ekipa tikroje įvarčių fiestoje 4:3 įveikė „Fiorentina“ komandą.

„Lazio“ gretose dublį pelnė Luisas Alberto, o po kartą pasižymėjo Martinas Caceresas bei Felipe Andersonas.

Tuo metu „Fiorentina“ ekipoje visus tris įvarčius įmušė Jordanas Veretoutas.

Tuo metu „AC Milan“ ekipa taip pat prarado taškus, kai 1:1 sužaidė lygiosiomis su „Torino“.

„Juventus“ 1:1 „Crotone“
16‘ [1-0] A. Sandro
65‘ [1-1] S. Nwankwo

„Napoli“ 4:2 „Udinese“
41‘ [0-1] J. Jankto
45+2‘ [1-1] L. Insigne
55‘ [1-2] S. Ingelssonas
64‘ [2-2] R. Albiol