K. Gameiro "hat-trickas" rungtynių pabaigoje pribaigė "Gijon", "Real" pranoko "Espanyol" (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 23-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko Chichonoje, kur vietos "Sporting" priėmė Madrido "Atletico" futbolininkus. Diego Simeone auklėtiniai ilgą rungtynių laiką tenkinosi lygiu rezultatu, tačiau laiku sužibęs Kevinas Gameiro atnešė savo komandai pergalę rezultatu 4-1.

Pirmajame kėlinyje agresyviau atrodė "Atletico", tačiau įvarčių per pirmąsias 45 minute žiūrovai neišvydo. Antrasis kėlinys prasidėjo sėkmingai svečiams - jau pirmos minutės metu Yannickas Carrasco išvedė "Rojiblancos" į priekį, tačiau vos po trijų minučių šeimininkai sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį.

62-ąją minutę Diego Simeone ryžosi atlikti du keitimus - į aikštę žengė Saulis Niguezas ir Kevinas Gameiro. Argentiniečio sprendimas pasiteisino - prancūzų puolėjas per penkias minutes (80, 81 ir 85 min) pasižymėjo "hat-tricku" ir atvedė svečių ekipą į pergalę.

Kitose rungtynėse Madrido "Real" namuose priėmė Barselonos "Espanyol" vienuolikę. "Baltųjų" sirgaliai įvarčių fiestos neišvydo, tačiau katalonai jokių pavojingų progų neturėjo, o "Real" šventė pergalę rezultatu 2-0.

Pirmasis šeimininkus į priekį išvedė Alvaro Morata, 33-ąją susitikimo minutę pasižymėjęs po puikaus Isco perdavimo. Vėliau "baltieji" tęsė savo dominavimą su kamuoliu, tačiau pralaužti dešimties varžovų gynybos lengva nebuvo.

Galiausiai 83-ąją minutę galutinį tašką po dar vieno gero Isco perdavimo padėjo po keitimo į aikštę grįžęs Garethas Bale'as. Valas pirmą kartą po trijų mėnesių pertraukos pasirodė aikštėje.

"Real" bent laikinam didina pranašumą nuo "Barcelona" iki 4 taškų ir vis dar turi dvi rungtynes atsargoje.

Dar kitose rungtynėse "Alaves" minimaliu skirtumu pranoko La Korunjos "Deportivo", o pergalę prieš "Eibar" pasiekusi "Sevilla" bent laikinam šoktelėjo į antrąją poziciją.

"Gijon" 1 - 4 "Atletico"
46' [0 - 1] Y. Carrasco
49' [1 - 1] S. Alvarez
80' [1 - 2] K. Gameiro
81' [1 - 3] K. Gameiro
85' [1 - 4] K. Gameiro

"Real Madrid" 2 - 0 "Espanyol"
33' [1 - 0] A. Morata
83' [2 - 0] G. Bale

"Deportivo" 0 - 1 "Alaves"
68' [0 - 1] M. Garcia (11 m. baudinys)

"Sevilla" 2 - 0 "Eibar"
30' [1 - 0] P. Sarabia
90' [2 - 0] Vitolo