Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

K. Koulibaly įvartis 90-ąją minutę atvedė "Napoli" į pergalę prieš "Juventus" (VIDEO)

2018-04-22 21:20:22 Serie A Juventus FC S.S.C. Napoli

„Serie A“ pirmenybėse kova dėl titulo dar labiau pagyvėjo. „Napoli“ ekipa po itin atkaklios kovos 1:0 pranoko Turino „Juventus“ ir dabar pirmąją ir antrąją vietas skiria vos vienas taškas.

„Juventus“ ekipos tikslas šiose rungtynės buvo aiškus – lygiosios. Italijos čempionai kamuolį kontroliavo tik 40% laiko ir atliko vis 4 smūgius į vartus, iš kurių nė vienas nebuvo į vartų plotą. Tuo metu rungtynių tempą kontroliavusi „Napoli“ ekipa atliko 12 smūgių, o vienas jų – buvo pergalingas.

90-ąją rungtynių minutę „Napoli“ pakėlė kampinį, o laiku ir vietoje atsidūrė Kalidou Koulibaly, kurio smūgis galva tapo pergalingas.

„Juve“ po to dar turėjo penkias minutes atsigauti, tačiau per jas nieko pavojingo sukurti nesugebėjo.

„Napoli“ ekipai šį sezoną „Seria A“ pirmenybėse liko rungtynės su „Fiorentina“, „Torino“, „Sampdoria“ ir „Crotone“.

Tuo metu „Juventus“ žais su Milano „Inter“, „Bologna“, „Roma“ bei „Hellas“ ekipomis.

„Juventus“ 0:1 „Napoli“
90‘ [0-1] K. Koulibaly

Straipsnio įvertinimas: 3 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
0 17 04-22 22:57
Tokias rungtynes turetu rodyt ir per tv su lt commentary... tikrai ne maziau demesio sulauktu nei kai viasat rodo apatines anglijos turnyriniu lenteliu outsaideriu dvikovas
Armaniz
0 15 04-23 00:41
Nesuprantu kas per laikai atejo. Senais laikais per sport1 premer lyga rodydavo. Paskui Laliga viskas budavo puiku. Daug varžybu ir t.t Dabar nieko nerodo. Tikrai liudna.