Visos rungtynės
Ar planuojate vykti į Rusiją stebėti PČ kovų?
  • Taip
  • Ne
  • Dar neapsisprendžiau

Visos apklausos

K. Mbappe būsimo varžovo nesibaimina: galime patekti į finalą


Jaunoji "Monaco" futbolo žvaigždė Kylianas Mbappe nesureikšmina UEFA Čempionų lygos pusfinalio burtų ir tvirtina, kad komanda dėl patekimo į turnyro finalą gali kovoti su bet kuriuo klubu.

"Monaco" vakar įvykusiose atsakomosiose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse dar kartą įveikė Dortmundo "Borussia" ir bendru rezultatu 6-3 žengė tolyn. K. Mbappe, įvarčiais prisidėjęs abejose dvikovose prieš "Borussia", tvirtina, kad "Monaco" turi gerus šansus žaisti finale.

Į pusfinalį kartu su "Monaco" žengė Turino "Juventus" ir abu Madrido klubai, tačiau K. Mbappe šių Europos grandų nebijo ir pusfinalyje žada kautis su bet kuo.

"Ko daugiau galėtume prašyti?", - apie patekimą į pusfinalį užsiminė K. Mbappe. - Na, galbūt galėtume atsidurti ir turnyro finale".

"Jeigu būtume netikėję, kad galime žengti tolyn, nemanau, kad būtume pasiekę dabartinį etapą. Po kiekvieno žingsnio mes pradėdavome dirbti dar sunkiau, kad pasiektume užsibrėžtą tikslą. Mums yra kur tobulėti, nes šiandien buvo akimirkų, kai buvome itin pasyvūs ir mažai atakavome, o to sau leisti negalime.

Nesuku galvos dėl pusfinalio burtų. Žinome, kad ten mūsų laukia didieji klubai, tačiau mes jų nesibaiminame ir kovosi su bet kuriuo", - pridūrė kylanti Prancūzijos futbolo žvaigždė.

"Monaco" šį sezoną taikosi tik į pačius aukščiausius tikslus - Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse jie kol kas užima pirmąją poziciją, o dabar dar turi šansą pakovoti ir dėl Čempionų lygos trofėjaus.

Pusfinalio burtai bus traukiami rytoj 13 valandą Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Hmm
1 13 04-20 14:21
Auga labai gera Prancūzų karta
RMA forever
RMA forever (palaiko Real Madrid C.F., Ispanija)
3 10 04-20 16:58
lol, sakot monaco būtų palankus varžovas Real, kad šnekat apie šaltus kamuoliukus ir visokias kitas neasąmones? xD Real būtų palankiausia gaut atleticą, nes monaco ir juve labai grėsmingai atrodo.xD
F
1 6 04-20 14:23
As noreciau matyti pusfinalyje puolimo zveris real madrid vs monaco ir gynybos meistrus atletico vs juventus
Tomas
0 3 04-20 20:58
Galėtų ponai iš PSG ekipos pasimokyti iš Monaco kaip futbolą reikia žaisti. Ir palinkėsiu, kad Monaco triumfuotų bent jau Ligue 1
skirta Geda
1 3 04-20 19:12
Tu urode neaiskink kam ka reik palaikyt isgama tu ! Turbut taves tevai nemoke mandagumo uefalonos pinpagrauzi?!? Patinka tai ir sirk uz gargzdu banga ir nepisk cia proto kitiem kas turi ka palaikyt ! GEDA YRA tai kd tavo motina isleido i pasauly nevykeli apsisnargliavusi vaikeza ! va cia tai geda !!