K. Mbappe būsimo varžovo nesibaimina: galime patekti į finalą


Jaunoji "Monaco" futbolo žvaigždė Kylianas Mbappe nesureikšmina UEFA Čempionų lygos pusfinalio burtų ir tvirtina, kad komanda dėl patekimo į turnyro finalą gali kovoti su bet kuriuo klubu.

"Monaco" vakar įvykusiose atsakomosiose Čempionų lygos ketvirtfinalio rungtynėse dar kartą įveikė Dortmundo "Borussia" ir bendru rezultatu 6-3 žengė tolyn. K. Mbappe, įvarčiais prisidėjęs abejose dvikovose prieš "Borussia", tvirtina, kad "Monaco" turi gerus šansus žaisti finale.

Į pusfinalį kartu su "Monaco" žengė Turino "Juventus" ir abu Madrido klubai, tačiau K. Mbappe šių Europos grandų nebijo ir pusfinalyje žada kautis su bet kuo.

"Ko daugiau galėtume prašyti?", - apie patekimą į pusfinalį užsiminė K. Mbappe. - Na, galbūt galėtume atsidurti ir turnyro finale".

"Jeigu būtume netikėję, kad galime žengti tolyn, nemanau, kad būtume pasiekę dabartinį etapą. Po kiekvieno žingsnio mes pradėdavome dirbti dar sunkiau, kad pasiektume užsibrėžtą tikslą. Mums yra kur tobulėti, nes šiandien buvo akimirkų, kai buvome itin pasyvūs ir mažai atakavome, o to sau leisti negalime.

Nesuku galvos dėl pusfinalio burtų. Žinome, kad ten mūsų laukia didieji klubai, tačiau mes jų nesibaiminame ir kovosi su bet kuriuo", - pridūrė kylanti Prancūzijos futbolo žvaigždė.

"Monaco" šį sezoną taikosi tik į pačius aukščiausius tikslus - Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse jie kol kas užima pirmąją poziciją, o dabar dar turi šansą pakovoti ir dėl Čempionų lygos trofėjaus.

Pusfinalio burtai bus traukiami rytoj 13 valandą Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

RMA forever
RMA forever (palaiko Real Madrid C.F., Ispanija)
2017-04-20 22:53
1 2
...
Lol, aš Real palaikau nuo tada, kai pradėjau domėtis futbolu(Prieš 7-8metus), mano pažįstami tai žino, o Tu kas per vienas? Man visai nusišvilpt, ką manai apie mane, bet Tu manęs net nepažįsti ir nusišneki kažkokias nesąmones, kas yra žemas lygis iš suaugusio žmogaus pusės, nebent Tu toks nesi, tai eik geriau pamokų ruošt.
Tomas
2017-04-20 20:58
0 3
Galėtų ponai iš PSG ekipos pasimokyti iš Monaco kaip futbolą reikia žaisti. Ir palinkėsiu, kad Monaco triumfuotų bent jau Ligue 1
skirta Geda
2017-04-20 19:12
1 3
Tu urode neaiskink kam ka reik palaikyt isgama tu ! Turbut taves tevai nemoke mandagumo uefalonos pinpagrauzi?!? Patinka tai ir sirk uz gargzdu banga ir nepisk cia proto kitiem kas turi ka palaikyt ! GEDA YRA tai kd tavo motina isleido i pasauly nevykeli apsisnargliavusi vaikeza ! va cia tai geda !!
.
2017-04-20 17:45
2 1
nu sherlokai cia tai dejai. tai aisku, kad galit patekti, dar i finala gali patekti real, juve ir atletico. nebegali patekti barsa, psg, borussia ir visi kiti.
Jaunelis nesupranta
2017-04-20 17:44
5 0
Kad gaus uefadrid nu kuris puolime tikrai yra geresnis apie saugu linija net nekalbu, na o ginyba pas abi bus nerasta.
RMApistacijus
2017-04-20 17:19
5 0
labai tikuosi kad vel mus reala trauks teisejai nes noriu vel laimet cempionu lyga ir nesvarbu kaip nors ir ronaldo is nuosaliu tapinai butu.
Geda
2017-04-20 17:17
8 1
...
Klausyk gloryhunteriai tu pagaliau uzdusi ar ne? Vaidini cia Realo fana. Labai lengva palaikyti tuos kurie superka geriausius zaidejus ir papirkineja teisejus. Palaikytum geriau jau padore komanda kuri del vieno blogo pasirodymo nenusvilpe savus zaidejus.
RMA forever
RMA forever (palaiko Real Madrid C.F., Ispanija)
2017-04-20 17:02
3 5
Man asmeniškai nesvarbu kas su kuo loš, svarbiausia, kad teisėjai būtų normalūs, nes atrodo tokio lygio turnyras, o teisėjai už A lygos prastesni, tiesiog gadina futbolą ir duodą pretekstą vaikam peštis bei kurti korupcijos teorijas.

RMA forever
RMA forever (palaiko Real Madrid C.F., Ispanija)
2017-04-20 16:58
3 10
lol, sakot monaco būtų palankus varžovas Real, kad šnekat apie šaltus kamuoliukus ir visokias kitas neasąmones? xD Real būtų palankiausia gaut atleticą, nes monaco ir juve labai grėsmingai atrodo.xD
fcb laimukas
2017-04-20 16:57
2 2
pats laikas bayern ieskoti pamainos savo senukam krastam, bet jie neperka brangiu zaideju....