Karaliaus taurė: "Atletico" pateko į aštuntfinalį, kuriame laukia "Real" klubas

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Ispanijoje sužaistos paskutinės ketverios Karaliaus taurės šešioliktfinalio rungtynės.

Madrido "Atletico" futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje kiek netikėtai sužaidė lygiosiomi su "L'Hospitalet" ekipa. Diego Simeone auklėtiniai į aštuntfinalį žengė bendru rezultatu 5-2.

19-ąją minutę "Rojiblancos" į priekį išvedė Mario Mandžukičius, tačiau 68-ąją minutę rezultatą išlygino varžovai. Vos po šešių minučių tas pats M.Mandžukičius ir vėl atstatė pranašumą. Vis dėlto, 84-ąją minutę Alcarazas išplėšė lygiąsias.

Jau aišku, kad aštuntfinalyje laukia Madrido derbis. Tarpusavyje susitiks ir santykius aiškinsis "Real" prieš "Atletico".

Taip pat į kitą etapą žengė "Elche", Bilbao "Athletic" ir "Malaga" futbolininkai.

"Atletico" 2 - 2 "L'Hospitalet"

(Pirmas mačas: 3-0, galutinis rezultatas: 5-2)

19' [1 - 0] M.Mandžukič

68' [1 - 1] R.Alcaraz

74' [2 - 1] M.Mandžukič

84' [2 - 2] R.Alcaraz

"Elche" 1 - 0 "Real Valladolid"

(Pirmas mačas: 0-0, galutinis rezultatas: 1-0)

7' [1 - 0] A.Gonzalez

90' D.Timor ("Real Valladolid") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 1 - 0 "Alcoyano"

(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 2-1)

38' [1 - 0] B.Viguera

"Malaga" 4 - 1 "Deportivo"

(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 5-1)

51' [1 - 0] R.Santa Cruz

57' [1 - 1] H.Postiga

59' [2 - 1] Recio

68' [3 - 1] R.Santa Cruz

90' [4 - 1] I.Camacho