Visos rungtynės
Kur stebite pasaulio čempionato kovas?
  • Namuose
  • Bare
  • Darbe
  • Kitur
  • Nesidomiu planetos pirmenybėmis

Visos apklausos

Kontroliniame turnyre - trejos U-16 lygiosios


2017-06-19 20:11:54

Naujai surinkta Lietuvos U-16 (2002 m. gimimo ir jaunesni) rinktinė sekmadienį turnyre Staicelėje trečią kartą sužaidė lygiosiomis ir užėmė trečią vietą.

Trečiajame mače Svajūno Česnulio auklėtiniai lygiosiomis 0:0 sužaidė su Latvijos A komanda. Rungtynes mūsiškiai baigė dešimtiese - pabaigoje. 

Ankstesnės dvikovos, kurios truko du kėlinius po 35 minutes, su Latvijos B ir Estijos rinktinėmis baigėsi taip pat lygiosiomis, atitinkamai 1:1 ir 0:0. Rungtynės užtruko du kėlinius po 35 minutes.

Pirmąją vietą užėmė latvių A komanda, kuri įveikė estus 1:0 ir savo antrąją ekipą 3:2. Antri liko estai, kurie 1:0 nugalėjo Latvijos B vienuolikę. 

Ši Lietuvos rinktinė - naujai suformuota komanda po neseniai vykusių regionų rinktinių varžybų Šiauliuose. Iš pradžių 22 atrinkti žaidėjai treniravosi stovykloje Birštone keturias dienas. Vėliau 18 pasirinktų futbolininkų išvyko į turnyrąLatvijoje.

„Vaikinams tai buvo naudinga tarptautinių rungtynių patirtis. Tiek žaidėjams, tiek treneriams tai buvo pirmoji pažintis tarpusavyje, o taip pat bandymas įgyvendinti pirmuosius taktinius sumanymus. Galėjome patikrinti visus vaikinus ir susidaryti tam tikrą vaizdą. Pamačiau 10 žaidėjų, kurie veikiausiai bus ir kitoje stovykloje, tačiau mes norime suteikti šansą visiems ir turime tris išplėstinius kandidatų sąrašus“, - sakė S. Česnulis.

Pasak, jo preliminariai numatoma dalyvauti turnyre rugpjūčio mėnesį, o jei to nepavyks padaryti, rinktinė surengs treniruočių stovyklą.

"Regioninėse varžybose radome tikrų atradimų, kurie nerungtyniauja elitinėse lygose. Mūsų pagrindinis tikslas – nepražiopsoti tokių vaikų, kurie gali kabintis už rinktinės ir žaisti. Kaip rinktinės treneriui ir mano štabui, stebėti visus vaikus vienoje vietoje yra nuostabu ir esame pozityviai nusiteikę dėl ateities", - teigė S. Česnulis.

Rungtynių statistika:

Lietuva U16 – Latvija U16 A 0:0 (0:0)
Staicelės stadionas, Latvija
Teisėjas - Igors Svarinskis

Įspėti: 16 min. T. Juzėnas (Lietuva), 19 min. R. Reingoles (Latvija), 28 min. T. Bičevskis (Latvija), 32 min. M. Dedura (Lietuva), 63 min. K. Žebrauskas (Lietuva), 65 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva)

Pašalintas: 65 min. Ž. Baltrūnas (Lietuva)

Lietuvos rinktinė: Dovydas Vilkas, Nojus Budraitis, Gytis Makauskis, Matas Dedura (36 min. Linas Zingertas), Žygimantas Baltrūnas, Jonas Kovalskis (26 min. Karolis Mantinis), Eimantas Sinkevičius (26 min. Deividas Puodžiūnas), Karolis Žebrauskas, Deimantas Rimpa, Titas Juzėnas (36 min. Nedas Labukas), Meinardas Mikulėnas (44 min. Kristupas Mantinis).

Atsargoje: Karolis Masevičius, Ugnius Selvenis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0