Kovingame mače „Sūduva“ ir „Jelgava“ išsiskyrė taikiai

Marijampolės „Sūduva“ sužaidė antrąsias „Žiemos taurės“ rungtynes. Nors Jelgavos „Jelgava“ pirmoji išsiveržė į priekį antrojo kėlinio viduryje, tačiau „Sūduva“ sugebėjo išlyginti rezultatą - 1:1 (0:0)

Rungtynių „Arvi“ futbolo arenoje pradžia buvo vangoka, žaidimas vyko aikštės viduryje. Pirmasis pavojus kilo prie „Sūduvos“ vartų 18-ąją minutę, kai greitos atakos metu po tolimo perdavimo iš aikštės vidurio pavojingai į baudos aikštelę kirto „Jelgavos“ saugas Mindaugas Grigaravičius, bet jo smūgį atrėmė Ivanas Kardumas.

Po keturių minučių du pavojingus išpuolius surengė „Sūduva“. Abu sykius atakos smaigalyje atsidūrė puolėjas Marjanas Altiparmakovskis. Kartą puolėjas aikštės viduryje išprovokavo varžovų gynėjų klaidą ir, perėmęs kamuolį, įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiavo netiksliai. Po kelių epizodų atakos makedonietis dar kartą mėgino pasiųsti kamuolį į „Jelgavos“ tinklą, tačiau šį kartą smūgį atmušė vartininkas.

Besibaigiant pirmajam kėliniui, laimę šūviu iš toli varžovų vartininko budrumą patikrino Ovidijus Verbickas, tačiau stipriai smūgiuotas kamuolys pralėkė šalia viršutinio vartų kampo.

Antrojo kėlinio viduryje komandos apsikeitė įvarčiais. 59 minutę tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės pasižymėjo vienas iš „Jelgavos“ atakuojančių žaidėjų.

Prabėgus vos minutei, pusiausvyrą atstatė poros gerų progų pirmoje rungtynių pusėje neišnaudojęs M. Altiparmakovskis. Puolėjas, gavęs kamuolį maždaug ties 11 metrų žyma, sukdamasis mušė į vartų plotą. Nepatogaus smūgio varžovų vartininkui atremti nepavyko.

Per likusį rungtynių laiką pavojingų progų įvarčiui pasiekti nebuvo. „Sūduva“ ir „Jelgava“ tarptautiniame „Žiemos taurės“ turnyre pasidalijo po tašką.

Kitas kontrolines rungtynes Marijampolės „Sūduva“ žais vasario 18 dieną su Kauno „Stumbro“ ekipa.

Marijampolės komanda rungtynes pradėjo tokia sudėtimi: I. Kardumas, V. Slavickas, D. Galkevičius, G. Matulevičius, O. Verbickas, R. Vėževičius, A. Gurenka, M. Altiparmakovski ir trys peržiūroje dalyvaujantys užsieniečiai.