Kovingame Madrido derbyje - nulinės lygiosios, "Barca" tolsta nuo oponentų (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 12-ojo turo rungtynės.

"Leganes" namuose priėmė "Barcelona". Šeimininkai atkakliai kovėsi prieš šalies vicečempionus, tačiau individualus meistriškumas nulėmė rungtynių nugalėtoją - "Barca" džiaugėsi pergale rezultatu 3-0.

28-ąją minutę Luisas Suarezas išvedė katalonus į priekį. "Leganes" po praleisto įvarčio bandė atsitiesti ir sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau puikiai svečių vartus saugojo Marcas-Andre ter Stegenas.

Antrajame kėlinyje "Barca" nedovanojo varžovams už jų klaidas - 60-ąją minutę L. Suarezas padidino pranašumą, o pačioje susitikimo pabaigoje galutinį žodį tarė Paulinho.

"Barcelona" ir toliau yra vienvaldė lygos lyderė - nuo antroje vietoje esančios "Valencia" katalonai pirmauja 7 taškais.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" nepaliko jokių vilčių "Alaves" vienuolikei, o "Sevilla" namuose atsitiesė ir rezultatu 2-1 nugalėjo "Celta".

Paskutinėse vakaro rungtynėse įvyko tikras Ispanijos futbolo desertas - "Wanda Metropolitano" stadione susigrūmė dvi Madrido ekipos. Vis dėlto žiūrovai svarbiausios futbolo dalies neišvydo - komandos išsiskyrė be įvarčių.

Nuo rungtynių pradžios aikštėje virė atkakli ir itin kovinga kova. Daugiau laiko su kamuoliu praleido "Real" futbolininkai, tačiau "Atletico" turėjo galimybę sukurti ne vieną pavojingą progą, kai neužtikrintai prie savo vartų žaidė varžovų gynėjai.

Ypatingai agresyviai žaidė "Atletico" ekipa - Sergio Ramosas baudos aikštelėje bandydamas įmušti įvartį galva gavo spyrį į nosį. "Real" kapitonui iškart pasileido kraujas, tačiau po kelių minučių S. Ramosas sugrįžo į aikštę.

Vis dėlto antrajame kėlinyje S. Ramoso aikštėje nebuvo galima pamatyti - jį pakeitė Nacho. Kaip paaiškėjo vėliau, gynėjui buvo sulaužyta nosis.

Visas likęs antrasis kėlinys ir priminė S. Ramoso traumą - "Real" bandė žaisti futbolą ir kurti progas, tačiau jas kietu žaidimu vieną po kito stabdė "Atletico" futbolininkai.

Lygiosios netenkina nei vieno Madrido klubo - "Real" išlieka trečioje pozicijoje, tačiau atsilikimas nuo pirmaujančios "Barcos" padidėjo iki 10 taškų.

"Leganes" 0 - 3 "Barcelona"
28' [0 - 1] L. Suarez
60' [0 - 2[ L. Suarez
90' [0 - 3] Paulinho

"Getafe" 4 - 1 "Alaves"
6' [1 - 0] M. Bergara
9' [2 - 0] J. Molina (11 m. baudinys)
53' [3 - 0] Angel
64' [4 - 0] Angel
81' [4 - 1] C. Santos

"Sevilla" 2 - 1 "Celta"
13' [0 - 1] M. Gomez
36' [1 - 1] L. Muriel
48' [2 - 1] Nolito

"Atletico" 0 - 0 "Real Madrid"