Ar praėjusį sezoną lankėtės A lygos rungtynėse?
  • Taip, buvau daugybėje mačų
  • Taip, apsilankiau keliuose susitikimuose
  • Ne, manęs netenkina infrastruktūros ir futbolo lygis

Kovingame Madrido derbyje - nulinės lygiosios, "Barca" tolsta nuo oponentų (VIDEO)

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 12-ojo turo rungtynės.

"Leganes" namuose priėmė "Barcelona". Šeimininkai atkakliai kovėsi prieš šalies vicečempionus, tačiau individualus meistriškumas nulėmė rungtynių nugalėtoją - "Barca" džiaugėsi pergale rezultatu 3-0.

28-ąją minutę Luisas Suarezas išvedė katalonus į priekį. "Leganes" po praleisto įvarčio bandė atsitiesti ir sukūrė nemažai pavojingų progų, tačiau puikiai svečių vartus saugojo Marcas-Andre ter Stegenas.

Antrajame kėlinyje "Barca" nedovanojo varžovams už jų klaidas - 60-ąją minutę L. Suarezas padidino pranašumą, o pačioje susitikimo pabaigoje galutinį žodį tarė Paulinho.

"Barcelona" ir toliau yra vienvaldė lygos lyderė - nuo antroje vietoje esančios "Valencia" katalonai pirmauja 7 taškais.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" nepaliko jokių vilčių "Alaves" vienuolikei, o "Sevilla" namuose atsitiesė ir rezultatu 2-1 nugalėjo "Celta".

Paskutinėse vakaro rungtynėse įvyko tikras Ispanijos futbolo desertas - "Wanda Metropolitano" stadione susigrūmė dvi Madrido ekipos. Vis dėlto žiūrovai svarbiausios futbolo dalies neišvydo - komandos išsiskyrė be įvarčių.

Nuo rungtynių pradžios aikštėje virė atkakli ir itin kovinga kova. Daugiau laiko su kamuoliu praleido "Real" futbolininkai, tačiau "Atletico" turėjo galimybę sukurti ne vieną pavojingą progą, kai neužtikrintai prie savo vartų žaidė varžovų gynėjai.

Ypatingai agresyviai žaidė "Atletico" ekipa - Sergio Ramosas baudos aikštelėje bandydamas įmušti įvartį galva gavo spyrį į nosį. "Real" kapitonui iškart pasileido kraujas, tačiau po kelių minučių S. Ramosas sugrįžo į aikštę.

Vis dėlto antrajame kėlinyje S. Ramoso aikštėje nebuvo galima pamatyti - jį pakeitė Nacho. Kaip paaiškėjo vėliau, gynėjui buvo sulaužyta nosis.

Visas likęs antrasis kėlinys ir priminė S. Ramoso traumą - "Real" bandė žaisti futbolą ir kurti progas, tačiau jas kietu žaidimu vieną po kito stabdė "Atletico" futbolininkai.

Lygiosios netenkina nei vieno Madrido klubo - "Real" išlieka trečioje pozicijoje, tačiau atsilikimas nuo pirmaujančios "Barcos" padidėjo iki 10 taškų.

"Leganes" 0 - 3 "Barcelona"
28' [0 - 1] L. Suarez
60' [0 - 2[ L. Suarez
90' [0 - 3] Paulinho

"Getafe" 4 - 1 "Alaves"
6' [1 - 0] M. Bergara
9' [2 - 0] J. Molina (11 m. baudinys)
53' [3 - 0] Angel
64' [4 - 0] Angel
81' [4 - 1] C. Santos

"Sevilla" 2 - 1 "Celta"
13' [0 - 1] M. Gomez
36' [1 - 1] L. Muriel
48' [2 - 1] Nolito

"Atletico" 0 - 0 "Real Madrid"

Straipsnio įvertinimas: 0 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

Fanas
2017-11-18 19:36
7 57
Ponios ir ponai, fk Vilniaus talentas Paulinho la ligoje yra imuses daugoau ivarciu negu tokie elitiniai snaiperiai kaip Griezmanas ir Penaldo
jopapa
2017-11-18 20:46
1 30
Ter Stegenas absolučiai vienas geriausių šiuo metu. Fantastiškas kojų darbas, fantastiška reakcija.
0 23
mane tai labai stebina Paulinho ne del tu ivarciu, o siaip savo pasirodymu, uz tokia kaina siais laikais tai cia solidu labai
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-11-19 00:15
8 27
Žiūrėdamas La Ligos rungtynes 98% atveju jaučiu didelį pasitenkinimą nepaisant to kas lošia ir už ką sergu, bet ką čia šiandien pamačiau Madrido derbį tai naxui. Savaime aišku, kad pradžioje buvau už Atletico, kad korumpuotosios šiukšlės eilinį kartą be teisėjų pagalbos būtų uždūchintos, bet jau nuo kokios 60-70 minutės nebeištvėriau Atletico impotentiškumo ir norėjau, kad Madref kokiu nors būdu įridentų golą ir laimėtų. Absoliučiai graudu ką rodo Atletico, daro gėdą visai lygai šitie lavonai, fosilijos Vertėjo nustekenti ManUre impotentai žaidžia patrauklesnį futbolą Apie Atletico net nėra ką šnekėti, tuščia vieta. Kas dėl Madref tai tiesiog širdis dainavo, kai Seriožos gyvulys prasileido neblogą į snukį, pajautė ką jaučia visi varžovai, kai šita teisėjų netramdoma šiukšlė siautėja aikštelėje, bus pamoka gyvuliui Zidanui medalis už pastovų Tapinaldo inkaro laikymą starto sudėtyje, smarkiai padeda varžovams. Gėda net žiūrėt į tą lavoną, pasų tikslumas 50% procentų nesiekia, bando Ronaldinho stilium nežiūrėdamas duot Arba jau ko gero 100+ prapistų baudos smūgių, tiek žvaigždžių, nėra kam mušt Aš jau nekalbu apie šitos mazgotės šlykštų nardymą ir plasnojimą savo ***io sparnais, kai eilinį kartą nepavyksta apipist teisėjo Korumpuotųjų šiukšlių saugai dirba solidžiai, viską puikiai sugriauna Arrogantnaldo šiukšlė, Benzemai irgi ne pats geriausias laikotarpis, bet jis ko gero nebenori lošti su Crynaldo malka, jau viešai pradeda vadinti savanaudžiu ***iu, akivaizdu, kad jėgos tai komandai neprideda. O kur dar lempinių pendelių ar nuošalių nebuvimas Kas dėl Barcos gerai, kad padarė savo darbą, sunkiai ėjo. Alcaceris būdamas absoliučiai totaliu lavonu berods per pastarąsias dvi rungtynes sudalyvavo 4-iuose goluose Kai sekasi, tai sekasi. Messi šiandien pasiėmė atostogas, bet pagaliau Kanibalas pademonstravo kažką panašaus į tikrąjį save (kalbant tik apie užbaigimą, pats žaidimas dar buvo ganėtinai baisus). ter Stegenas vapše Dievas, keista, kad apie jį niekas nekalba, nesveikoj formoj. Semedo apturėjo juodą dieną, net gaila pasidarė. Kažkas ten dyšovai dešiniam krašte, ne vieną ir ne kartus likdavo izoliuotas 1x3 ir prarasdavo kamuolį, jis juk ne Messi, kad apipistų tris žmones ir dar piridačią ar golą padarytų. Teisėjas gerokai pašiko reikalus su Shakiros geltona kortele, praktiškai neturėjo absoliučiai jokio preteksto duoti tą kortelę, o dabar Shakira turės praleisti išvyką į Mestallą ir poroje su Umtiti liks lošti... Verminatorius, kur net su jaunimu negali lošti Messi turės padaryti rimtą šou, kad maksimaliai sumažintų spaudimą gynybai, o tai su Verminatorium sužaidusiu 12 minučių draugiškose per sezoną nieko gero nelauk