Krachas: Lietuvos merginų rinktinė sumindyta Estijos

Lietuvos merginų WU-19 (1999 m. ir jaunesnių) rinktinė penktadienį užbaigė Baltijos taurės turnyrą. Vyto Jančiausko auklėtinėms paskutiniajame mače teko pripažinti Estijos komandos pranašumą ir tenkintis trečia vieta.

Lietuvių startiniame vienuoliktuke buvo pasikeitimų – raudoną kortelę gavusią vartininkę Aušrą Klevečkaitę pakeitė Augustė Mikalauskytė, o Paulina Potapova ir Kamilė Pranulytė negalėjo padėti komandai. Rungtynes nuo pradžių pirmą kartą pradėjo Indrė Apkevičiūtė, Ema Buivydaitė ir Odeta Kalendauskaitė, o vėliau debiutavo ir rinktinės naujokė Laura Žvinys.

Nors pirmasis rungtynių pusvalandis Lietuvos ekipai nebuvo blogas,tačiau iki pirmojo kėlinio galo varžovės įmušė tris tikslius smūgius. Vėliau lietuvėms atsigauti nepavyko ir po pertraukos buvo praleisti dar du įvarčiai. Estijai „hat-tricką“ pelnė Getter Saar.

Pirmajame mače Lietuva pralaimėjo Latvijai rezultatu 0:3. Toks nesėkmingas pasirodymas reiškė, jog mūsų komanda liko trečioje vietoje.

Lietuvos rinktinei tai buvo vienas iš pasiruošimo etapų rudenį vyksiančiai Europos čempionato atrankai. Rugsėjo 7-15 dienomis lietuvės susitiks su Danija, Rumunija ir Slovakija.

Rungtynių statistika:

WU-19 Lietuva – Estija 0:5 (0:3)
Talino stadionas
Teisėja – Triinu Laos
Įvarčiai: 30 min. G. Saar (0:1), 37 min. R. Raamet (0:2), 45+1 min. G. Saar (0:3), 63 min. M. Lillemae (0:4), 75 min. G. Saar (0:5).
Įspėta: 76 min. Viktorija Čiapaitė (Lietuva)

Lietuva: Augustė Mikalauskytė, Viktorija Čiapaitė, Paulina Narbutaitė, Indrė Apkevičiūtė (79 min. Laura Žvinys), Gabija Gedgaudaitė, Anika Kyžaitė,  Odeta Kalendauskaitė (46 min. Paulė Milkintytė), Ema Buivydaitė (46 min. Alina Neznanova), Urtė Šmigelskaitė, Liucija Vaitukaitytė (83 min. Evelina Petrauskaitė), Miglė Stankevičiūtė.