L. Messi ir "Barca" neatleido "Man City" ekipai už klaidas, "Arsenal" pasismagino prieš bulgarus (VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje bus sužaistos dar aštuonerios A-D grupių trečiojo turo rungtynės.

Intriguojanti akistata įvyko "Camp Nou" stadione, kuriame ginklus tarpusavyje surėmė "Barcelona" ir "Manchester City" dvikova. Vaikiškas klaidas daręs Pepo Guardiolos vadovaujamas Mančesterio klubas Katalonijoje patyrė gėdą - pralaimėjo triuškinančiu rezultatu 0-4.

"Barcelona" ekipai rungtynės galėjo ir susiklostyti prasčiau, nes dar pirmajame kėlinyje Luisas Enrique privalėjo atlikti du keitimus - dėl traumų susitikimo tęsti nebegalėjo Jordi Alba su Gerardu Pique. Vis dėlto katalonams pakako išnaudoti progas, kurias sukurdavo patys varžovai prie savo vartų.

17-ąją minutę Lionelis Messi visiškai laisvas įsiveržė į baudos aikštelę ir išvedė šeimininkus į priekį. Pirmojo kėlinio pabaigoje "Man City" paspaudė varžovus ir turėjo galimybę pelnyti du įvarčius, tačiau puikiai žaidė Marcas Andre ter Stegenas.

Antrasis kėlinys "miestiečiams" prasidėjo tragiškai - 53-ąją minutę nesuvokiamą klaidą už baudos aikštelės padaręs Claudio Bravo atidavė kamuolį Luisui Suarezui. Čilietis gelbėdamas situaciją sužaidė rankomis už baudos aikštelės ir buvo išvarytas iš aikštės.

Dešimtyje likę "miestiečiai" sugriuvo - 61-ąją Lionelis Messi puikiu smūgiu padidino pranašumą, o dar po aštuonių pasiekė "hat-tricką", vėl grubiai gynyboje suklydus svečiams.

73-ąją minutę jėgos aikštėje išsilygino - po keitimo aikštėje pasirodęs Jeremy Mathieu vos per kelias minutes sugebėjo užsidirbti dvi geltonas korteles ir baigti savo pasirodymą. 87-ąją minutę Neymaras nerealizavo 11 metrų baudinio, tačiau po dviejų minučių ištaisė savo klaidą ir baigė varžovų triuškinimą.

Kitos C grupės rungtynėse Mionchengladbacho "Borussia" išvykoje rezultatu 0-2 nugalėjo Glazgo "Celtic". "Barca" su 9 taškais grupėje yra vienvaldė lyderė, o "Man City" dar gerokai teks pakovoti dėl antrosios pozicijos išsaugojimo.

A grupėje Londono "Arsenal" pasismagino prieš "Ludogorets". Alexio Sanchezo, Alexo Oxlade-Chamberlaino, Theo Walcotto ir trys Mesuto Ozilo įvarčiai garantavo pergalę rezultatu 6-0. Pergalę šioje grupėje pasiekė ir Paryžiaus "Saint-Germain" - rezultatu 3-0 sutriuškino "Basel".

B grupėje Kijevo "Dynamo" turėjo pripažinti Lisabonos "Benfica" pranašumą, o "Napoli' netikėtai rezultatu 2-3 nusileido Stambulo "Besiktas" ekipai. Įdomu tai, kai pastarieji šias rungtynes laimėjo atlikdami vos tris smūgius į vartų pusę.

Paskutinėje D grupėje Miuncheno "Bayern" neturėjo vargo prieš Eindhoveno PSV, o Madrido "Atletico" išvykoje po Yannicko Carrasco įvarčio iškovojo pergalę prieš Rusijos garbę ginančią "Rostov" komandą.

A grupė

"Arsenal" 6 - 0 "Ludogerts"
12' [1 - 0] A. Sanchez
42' [2 - 0] T. Walcott
46' [3 - 0] A. Oxlade-Chamberlain
56' [4 - 0] M. Ozil
83' [5 - 0] M. Ozil
87' [6 - 0] M. Ozil

PSG 3 - 0 "Basel"
40' [1 - 0] A. Di Maria
62' [2 - 0] Lucas
90+3' [3 - 0] E. Cavani (11 m. baudinys)

B grupė

"Dynamo Kiev" 0 - 2 "Benfica"
9' [0 - 1] E. Salvio (11 m. baudinys)
55' [0 - 2] F. Cervi

"Napoli" 2 - 3 "Besiktas"
12' [0 - 1] A. Correia
30' [1 - 1] D. Mertens
38' [1 - 2] V. Aboubakar
69' [2 - 2] M. Gabbiadini (11 m. baudinys)
86' [2 - 3] V. Aboubakar
50' L. Insigne ("Napoli") nerealizavo 11 m. baudinio

C grupė

"Barcelona" 4 - 0 "Man City"
17' [1 - 0] L. Messi
61' [2 - 0] L. Messi
69' [3 - 0] L. Messi
89' [4 - 0] Neymar
53' C. Bravo ("Man City") pašalintas iš aikštės
73' J. Mathieu ("Barcelona") pašalintas iš aikštės
87' Neymar ("Barcelona") nerealizavo 11 m. baudinio

"Celtic" 0 - 2 "Gladbach Borussia"
57' [0 - 1] L. Stindl
77' [0 - 2] A. Hahn

D grupė

"Bayern" 4 - 1 PSV
13' [1 - 0] T. Muller
21' [2 - 0] J. Kimmich
41' [2 - 1] L. Narsingh
59' [3 - 1] R. Lewandowski
84' [4 - 1] A. Robben

"Rostov" 0 - 1 "Atletico"
62' [0 - 1] Y. Carrasco