Ar praėjusį sezoną lankėtės A lygos rungtynėse?
  • Taip, apsilankiau keliuose susitikimuose
  • Ne, manęs netenkina infrastruktūros ir futbolo lygis

L. Messi ir S. Zaza pasismagino Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

2017-09-20 00:41:07 La Liga Valencia C.F. FC Barcelona

Antradienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 5-asis turas, kuriame buvo sužaistos pirmos dvejos rungtynės.

Taškų neberstanti "Barcelona" ir šį kartą neturėjo sunkumų - Ernesto Valverde auklėtiniai rezultatu 6-1 sudaužė "Eibar" futbolininkus, o Lionelis Messi pasižymėjo "pokeriu".

Nugalėtojų gretose vėl spindėjo Lionelis Messi - argentinietis išvedė katalonus į priekį nuo 11 metrų žymos, o antrajame kėlinyje dar trijais įvarčiais pribaigė varžovus.

Taip pat po įvartį pasiekė Paulinho bei Denisas Suarezas. L. Messi šiame Ispanijos pirmenybių sezone jau yra pelnęs devynis įvarčius.

"Barcelona" ir toliau yra turnyrinės lentelės viršūnėje ir nuo artimiausių persekiotojų turi 5 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse "Valencia" taip pat pasismagino savo žiūrovų akivaizdoje. "Šikšnosparniai" rezultatu 5-0 sutriuškino dar nei vieno taško neiškovojusią "Malaga".

"Valencia" gretose išsiskyrė Simone Zaza, pasižymėjęs "hat-tricku". Dar po įvartį nugalėtojams pridėjo Santi Mina ir Rodrigo.

"Valencia" bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją.

"Barcelona" 5 - 1 "Eibar"
20' [1 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
38' [2 - 0] Paulinho
53' [3 - 0] D. Suarez
57' [3 - 1] S. Enrich
59' [4 - 1] L. Messi
62' [5 - 1] L. Messi
87' [6 - 1] L. Messi

"Valencia" 5 - 0 "Malaga"
17' [1 - 0] S. Mina
55' [2 - 0] S. Zaza
60' [3 - 0] S. Zaza
63' [4 - 0] S. Zaza
86' [5 - 0] Rodrigo

Straipsnio įvertinimas: 4 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Norėdami komentuoti prisijunkite (registruokitės) viršuje dešinėje.

sdl
2017-09-20 01:04
3 39
su dabartine rinka galima drąsiai teigti, jog 40mln. už Paulinho atsipirko jau 5-ajam ture
higuanas
2017-09-20 07:18
0 31
Atsakymas į "kolkas komentarą
Messi irode,jog yra geresnis uz Dybala
manau kad čia Dybala turi įrodinėt (ką retkarčiais padaro), nes Messi jau visam pasauliui įrodęs.. Nebent tu miegojai grozio miegu paskutinius 10 metu
Ančiukas
2017-09-20 01:12
0 28
Jau pernai matėsi kai futbolo Bieberis buvo traumuotas, kad Messi be jo žaidžia žymiai geriau ir laisviau jaučiasi aikštėjė, tai Geymaro išvykimas geriausia kas galėjo nutikti.. O Paulinho wow, nustebino.
:)
2017-09-20 10:39
0 18
Sako Messi irode, kad geresnis uz DybalaDDDD Dybala tik dabar kilanti zvaigzde ir jam reikia islaikyti toki lygi dar daug metu, kad galetu irodyti, kad yra geresnis uz Messi, bet Messi jau irode visam pasauliui, kad jie kartu su C.Ronaldo 9-10 metų iš eilės neturi lygių, vat kur zmonės įrodė. O kad Dybala sužaidžia vienas varžybas tobulai tai dar nereiskia, kad jis geriausias
Poisn
2017-09-20 10:37
0 14
4 bankes... kokioje formoje jis, 10 ivarciu per 3 rungtynes konkreciai is kitos planetos o siaip, dziugina zaidimas Barcos, graziai dalinasi kamuoliu visi