L. Messi ir S. Zaza pasismagino Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

Antradienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse startavo 5-asis turas, kuriame buvo sužaistos pirmos dvejos rungtynės.

Taškų neberstanti "Barcelona" ir šį kartą neturėjo sunkumų - Ernesto Valverde auklėtiniai rezultatu 6-1 sudaužė "Eibar" futbolininkus, o Lionelis Messi pasižymėjo "pokeriu".

Nugalėtojų gretose vėl spindėjo Lionelis Messi - argentinietis išvedė katalonus į priekį nuo 11 metrų žymos, o antrajame kėlinyje dar trijais įvarčiais pribaigė varžovus.

Taip pat po įvartį pasiekė Paulinho bei Denisas Suarezas. L. Messi šiame Ispanijos pirmenybių sezone jau yra pelnęs devynis įvarčius.

"Barcelona" ir toliau yra turnyrinės lentelės viršūnėje ir nuo artimiausių persekiotojų turi 5 taškų pranašumą.

Kitose rungtynėse "Valencia" taip pat pasismagino savo žiūrovų akivaizdoje. "Šikšnosparniai" rezultatu 5-0 sutriuškino dar nei vieno taško neiškovojusią "Malaga".

"Valencia" gretose išsiskyrė Simone Zaza, pasižymėjęs "hat-tricku". Dar po įvartį nugalėtojams pridėjo Santi Mina ir Rodrigo.

"Valencia" bent laikinam pakilo į trečiąją poziciją.

"Barcelona" 5 - 1 "Eibar"
20' [1 - 0] L. Messi (11 m. baudinys)
38' [2 - 0] Paulinho
53' [3 - 0] D. Suarez
57' [3 - 1] S. Enrich
59' [4 - 1] L. Messi
62' [5 - 1] L. Messi
87' [6 - 1] L. Messi

"Valencia" 5 - 0 "Malaga"
17' [1 - 0] S. Mina
55' [2 - 0] S. Zaza
60' [3 - 0] S. Zaza
63' [4 - 0] S. Zaza
86' [5 - 0] Rodrigo