L. Messi perrašė "Real" klubo istoriją

"Barcelona" lyderis Lionelis Messi vakar įvykusiame "El Clasico" perrašė Madrido "Real" klubo istoriją.

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse dėl čempionų titulo kovojančios "Real" ir "Barcelona" ekipos vakar tarpusavyje surėmė ginklus. Po dramatiškos kovos rezultatu 3-2 triumfavo svečiai iš Katalonijos.

Dešimtyje nuo 77-os minutės žaidęs "Real" klubas artėjant rungtynėms į pabaigą sugebėjo pasiekti išlyginamąjį įvartį, tačiau "Barcelona" iki rungtynių pabaigos likus žaisti vos kelioms sekundėms pelnė pergalingą įvartį.

Katalonų herojumi tapo L. Messi, šiose rungtynėse išsiskyręs dubliu ir pelnęs būtent pergalingą įvartį.

Rezultatyviausias "El Clasico" žaidėjas pakeitė "Real" klubo istoriją - "baltieji" pirmą kartą klubo istorijoje pralaimėjimo "Santiago Bernabeu" stadione per pridėtą laiką.

Šį sezoną "Real" komanda paskutinėmis rungtynių minutėmis pasiekė ne vieną pergalę, tačiau šį kartą patys buvo skaudžiai nubausti.