"Las Palmas" Ispanijos pirmenybėse patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse pirmadienį vakare sužaistos paskutinės 23-ojo turo rungtynės.

"Malaga" savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su "Las Palmas". Andalūzijos ekipa rezultatu 2-1 pranoko svečius, kurie patyrė trečiąjį pralaimėjimą paeiliui.

19-ąją minutę "Las Palmas" gynėjas Mauricio Lemos išvedė svečius į priekį, tačiau jau 27-ąją minutę Pablo Fornalsas išlygino rezultatą. Pergalingo įvarčio ilgai laukti neprireikė - 35-ąją minutę pasižymėjo Charlesas.

70-ąją minutę "Malaga" liko žaisti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Jose Rodriguezas, tačiau "Las Palmas" šiuo pranašumu nepasinaudojo ir dvikova baigėsi šeimininkų pergale.

"Malaga" su 26 taškais užima 13-ąją poziciją, o jų įveikti "Las Palmas" futbolininkai yra viena pozicija aukščiau.

"Malaga" 2 - 1 "Las Palmas"
19' [0 - 1] M. Lemos
27' [1 - 1] P. Fornals
35' [2 - 1] Charles
70' J. Rodriguez ("Malaga") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10151155" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>