"Leicester" ir "Juventus" prasibrovė į Čempionų lygos ketvirtfinalį (VIDEO)

Antradienį 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku UEFA Čempionų lygoje įvyko dar dvejos atsakomosios aštuntfinalio dvikovos.

Daugiausiai intrigos sulaukiusi dvikova įvyko "King Power" stadione, kur "Leicester City" po pralaimėjimo Ispanijoje bandė atsitiesti prieš "Sevilla". Iš Claudio Ranieri vyriausiojo trenerio vairą perėmęs Craigas Shakespeare'as atvedė Anglijos čempionus į ketvirtfinalį - "lapės" rezultatu 2-0 atsirevanšavo ispanams.

Pirmoji akistata tarp šių komandų Andalūzijoje baigėsi šeimininkų pergale rezultatu 2-1, todėl "Leicester" ekipai namuose reikėjo mušti bent įvartį.

"Sevilla" gana blankiai pradėjo akistatą, o šeimininkai tuo naudojosi. 27-ąją minutę krito pirmasis įvartis - po standartinės situacijos "lapes" į priekį išvedė keliu pasižymėjęs komandos kapitonas Wesas Morganas.

Per likusį antrojo kėlinio laiką "Sevilla" pasiūlyti kažką ypatingo šeimininkams negalėjo, todėl rezultatas liko 1-0. Antrasis kėlinys prasidėjo aktyvesniu svečių žaidimu, o rezultatą jau netrukus galėjo išlyginti Sergio Escudero, iš toli smūgiavęs į varžovų vartų skersinį.

Tačiau jau netrukus svečiai iš Ispanijoje buvo nubausti antruoju "Leicester" įvarčių - Marcas Albrightonas tiksliu smūgiu padidino šeimininkų pranašumą iki dviejų įvarčių.

"Sevilla" ir toliau reikėjo pelnyti bent vieną įvartį, tačiau galimybės tapo dar mažesnės, kai raudoną kortelę po konflikto su Jamie Vardy užsidirbo Samiras Nasri.

Vis dėlto 80-ąją minutę "Sevilla" sulaukė auksinės galimybės pratęsti rungtynes bent iki pratęsimo, kai Kasperas Schmeichelis uždirbo 11 metrų baudinį. Jį stojo realizuoti saugas Stevenas N'Zonzi, tačiau "Leicester" vartų sargas iš Danijos ištaisė savo klaidą ir nesunkiai atrėmė prancūzo smūgį.

Per likusį laiką Ispanijos ekipa išsigelbėti nepajėgė ir "Leicester" bendru rezultatu 3-2 žengė į ketvirtfinalį.

Kitoje akistatoje Turino "Juventus" dar kartą pranoko "Porto" ir bendru rezultatu 3-0 užsitikrino vietą kitame etape. Pergalingą įvartį 42-ąją minutę pasiekė nuo 11 metrų žymos pasižymėjęs Paulo Dybala.

"Leicester" 2 - 0 "Sevilla"
(Pirmas mačas: 1-2, galutinis rezultatas: 3-2)
27' [1 - 0] W. Morgan
54' [2 - 0] M. Albrighton
74' S. Nasri ("Sevilla") pašalintas iš aikštės
80' S. N'Zonzi ("Sevilla") nerealizavo 11 m. baudinio

"Juventus" 1 - 0 "Porto"
(Pirmas mačas: 2-0, galutinis rezultatas: 3-0)
42' [1 - 0] P. Dybala (11 m. baudinys)
40' M. Pereira ("Porto") pašalintas iš aikštės

Startinės sudėtys:

"Juventus": Buffon; Dani Alves, Benatia, Bonucci, Alex Sandro; Khedira, Marchisio; Cuadrado, Dybala, Mandzukic; Higuain.

"Porto": Casillas, Maxi Pereira, Ivan Marcan, Layun, Danilo, Felipe, Brahimi, Andre, Soares, Torres, Andre Silva.

"Leicester": Schmeichel, Simpson, Huth, Morgan, Fuchs, Albrighton, Ndidi, Drinkwater, Mahrez, Okazaki, Vardy.

"Sevilla": Rico, Nicolas Pareja, Adil Rami, Gabriel Mercado, Escudaro, Iborra, Pablo Sarabia, N'Zonzi, Samir Nasri, Vitolo, Ben Yedder.

"Juventus" - "Porto" 1:0

42' - P.Dybala ("Juventus") iš 11 m. baudinio - 1:0

40' - M.Perreira ("Porto") - raudona kortelė

36' - A.Andre ("Porto") - geltona kortelė

30' - M.Layunas ("Porto") - geltona kortelė

12' - J.Cuadrado ("Juventus") - geltona kortelė

"Leicester City" - "Sevilla" 2:0

89' - R.Mahrez ("Leicester City") - geltona kortelė

84' - O.Ndidi ("Leicester City") - geltona kortelė

80' - S.Nzonzi ("Sevilla") - neįmušė 11 m. baudinio

79' - K.Schmeichel ("Leicester City") - geltona kortelė

74' - J.Vardy ("Leicester City") - geltona kortelė

74' - S.Nasri ("Sevilla") - antroji geltona kortelė (raudona)

59' - Vitolo ("Sevilla") - geltona kortelė

54' - M.Albrightonas ("Leicester City") pelnė įvartį - 2:0

27' W.Morganas ("Leicester City") pelnė įvartį - 1:0

18' - S.Nasri ("Sevilla") - geltona kortelė

puslapis automatiškai atsinaujina kas dvi minutės

FYI
2017-03-15 14:28
0 2
...
Po barcos preitos savaites pasirodimo CL pries PSG, pradejo skalndyti kalbos, kad is Shanghai SIPG komandos barsukai gaus Oscara
Istorija
2017-03-15 13:13
1 16
Per visa CL istorija ja laimejo 5 anglijos klubai ir 2 ispanijos per paskutinius 20 metu ja laimejo 3 anglijos klubai ir tie patys 2 ispanijos klubai............negincytinas dalykas,kad konkurencingumo prasme sudetingiausias yra anglu cempionatas,o kur konkurencija ten ir pajegumas.....istorija parodo,kad ispanija visuomet turejo vos 2 dominuojancius klubus tuo tarpu anglija turejo ju daugiau, dar vienas irodymas pvz 2005 anglu klubas laimejas CL savo lygoje liko vos 5, 2012 anglu klubas emes CL lygoje liko vos 6.......tuo tarpu ispanijos klubai laimeje CL visuomet buna tarp 2 pirmu........................daugelis mano jog anglu cempiontas nera pajegiausias del klaidingo mastymo ir pasiekimu europoje....butent cempionato sudetingumas intensyvumas ir sunkina kovas europoje tuo tarpu tokie kaip vokieciai su menesio ziemos atostogomis ar ispanai su kaledinemis pertraukomis ir vos 5 stipresniais klubais ir turi daugiau jegu losiant europoje nes vietos pirmenybese nereik kiekvienose varzybose atsiduor 100%
azotas
2017-03-15 12:43
0 2
...
sizofrenike, tu pats visada vadini bobu lyga "stipriausia lyga", o dabar savo paranoja projektuoji ant kitu - niekas niekada nepabrezia kad malkine neva "stipriausia lyga", ir ok, tebunie jinai silpniausia, kas nors pasikeis nuo to? maziau achemos kaminu dumus uostyk.
1983 TO VAIDO
0 2
futbolo minties galiune, jei yra tavo galvoje nors vienas geras vingis. tai nors kazkiek turi suprasti, kad labai daznai pralaimilaimi komanda ne todel ,kad kazkas pendaliu neimuse, teisejas blogas, ar treneris ne tuos i aikste ileido, pavarge, ar perdaug pailseje, vejas ne istos puses pute, menulio faze ne ta, bet paprasciausia priesinkas buvo stipresnis, ir pelnytai laimejo. kas neleido sevilijai imust, is pendeliu , ar is zaidimo???. o tavo dievinama barsa, isvis negali pralaimet pagal zaidima, turi buti kazkas kaltas. esi visiskas apgailetinas mulkis
Einikis
2017-03-15 12:42
0 1
siuksle esi tu nepatinka kas nors susitinkam gyvai ? ar trioxinsi uz bazara atsakyti?
Vaidoshius
Vaidoshius (palaiko Parma F.C., Lietuva)
2017-03-15 12:15
17 1
Stebuklas nutiko, šiukšlės iškart iš savo rūsių išlindo, malkinės šiukšlyno graužikams nebūti tragiškai uždūchintiems su savo "stipriausia lyga" proga pasitaiko kartą per penkmetį geriausiu atveju