"Leicester" ir "Man Utd" dvikova baigėsi lygiosiomis, "Man City" grįžta į lyderio poziciją (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos šešerios 14-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione "Manchester City" susigrūmė su "Southampton" futbolininkais. Manuelio Pellegrini auklėtiniai po atkaklios kovos palaužė svečius ir sugrįžo į pirmąją vietą.

20-ąją minutę "miestiečiai" pirmavo jau dviejų įvarčių pranašumu, kai pasižymėjo Raheemas Sterlingas ir Fabiasn Delphas. Vis dėlto varžovams antrojo kėlinio pradžioje pavyko pelnyti įvartį ir sugrąžinti intrigą šiame susitikime.

M. Pellegrini vadovaujama ekipa daugiau nebeklydo, o galutinį tašką 69-ąją minutę padėjo Aleksandras Kolarovas.

Nemažai dėmesio sulaukė dvikova "King Power" stadione, kur susitiko "Leicester City" ir "Manchester United". "Lapės" pirmavo, tačiau 90 minučių kova baigėsi rezultatu 1-1.

24-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Jamie Vardy. Anglui šis įvartis nebuvo tik eilinis, nes J. Vardy tapo pirmuoju "Premier" lygos žaidėju, pasižymėjusiu 11 rungtynių iš eilės.

Vis dėlto "raudonieji velniai" daugiau laiko kontroliavo kamuolį ir pirmojo kėlinio pabaigoje Bastianas Schweinsteigeris išlygino rezultatą. Antrajame kėlinyje abi komandos itin daug pavojingų progų nebesukūrė ir buvo paskelbtos lygiosios.

Po lygiųjų abi komandos "Premier" lygos turnyrinėje lentelėje nukrito pozicija žemyn. Nors ir "Man City" su "Leicester" turi po 29 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pirmoje vietoje atsidūrė "miestiečiai".

Kiti susitikimai baigėsi "Watford", "Sunderland" ir Londono "Crystal Palace" pergalėmis, o neįtikėtinas mačas tarp "Everton" ir "Bournemouth" baigėsi lygiosiomis 3-3.

"Man City" 3 - 1 "Southampton"

9' [1 - 0] K. de Bruyne

20' [2 - 0] F. Delph

49' [2 - 1] S. Long

69' [3 - 1] A. Kolarov

"Aston Villa" 2 - 3 "Watford"

17' [0 - 1] O. Ighalo

41' [1 - 1] M. Richards

69' [1 - 2] A. Hutton (į savus vartus)

85' [1 - 3] T. Deeney

89' [2 - 3] J. Ayew

"Bournemouth" 3 - 3 "Everton"

25' [0 - 1] R. Mori

36' [0 - 2] R. Lukaku

79' [1 - 2] A. Smith

87' [2 - 2] J. Stanislas

90' [2 - 3] R. Barkley

90' [3 - 3] J. Stanislas

"Crystal Palace" 5 - 1 "Newcastle"

10' [0 - 1] P. Cisse

14' [1 - 1] J. McArthur

17' [2 - 1] Y. Bolasie

41' [3 - 1] W. Zaha

47' [4 - 1] Y. Bolasie

90' [5 - 1] J. McArthur

"Sunderland" 2 - 0 "Stoke City"

82' [1 - 0] P. van Aanholt

84' [2 - 0] D. Watmore

47' R. Shawcross ("Stoke") pašalintas iš aikštės

"Leicester" 1 - 1 "Man Utd"

24' [1 - 0] J. Vardy

45' [1 - 1] B. Schweinsteiger