"Leicester" nepaliko jokių vilčių "Swansea" ekipai, "Arsenal" ir "Sunderland" išsiskyrė be įvarčių (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dvejos 35-ojo turo rungtynės.

"Stadium of Light" tvirtovėje ginklus tarpusavyje surėmė vietos žiūrovų palaikoma "Sunderland" prieš Londono "Arsenal". Po atkaklios kovos Mike'as Deanas paskelbė nulines lygiąsias.

Visas 90 minučių virė apylygė kova. Arsene'o Wengero auklėtiniai turėjo aiškų kamuolio kontrolės pranašumą, tačiau "Sunderland" ne kartą grasino Petro Čecho ginamiems vartams pavojingomis kontratakomis. Paskutinėmis rungtynių minutėmis komandos žaidė itin atvirą futbolą, bet nugalėtojas taip ir nepaaiškėjo.

Verta paminėti, kad 84-ąją minutę į aikštę beveik po metų petraukos žengė "Arsenal" saugas Jackas Wilshere'as, pakeitęs Mesutą Ozilą.

"Arsenal" po lygiųjų prarado trečiąją poziciją. "Kanonieriai" turi po 64 taškus su "Man City", tačiau dėl prastesnio įvarčio santykio nukrito pozicija žemyn. Tuo tarpu "Sunderland" išlieka ties iškritimo zona - 17-oje vietoje.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Leicester City" savo namuose susitiko su "Swansea". Claudio Ranieri treniruojama komanda iškovojo itin svarbią pergalę rezultatu 4-0.

Jau 10-ąją minutę Riyadas Mahrezas išvedė "lapes" į priekį, kai gynyboje suklydo "gulbių" kapitonas Ashley Williamsas. 30-ąją minutę šeimininkams pavyko padidinti savo pranašumą, o įvarčiu autoriumi tapo suspenduotą Jamie Vardy startinėje sudėtyje pakeitęs Leonardo Ulloa.

Antrajame kėlinyje "Leicester" pelnė dar du įvarčius. Jų autoriai - L. Ulloa ir Marcas Albrightonas. Varžovus sutriuškinę C. Ranieri auklėtiniai bent laikinai prieš "Tottenham" įgijo 8 taškų pranašumą. Jei "Spurs" per artimiausias dvejas rungtynes praras taškus, o "lapės" švęs pergalę kitame ture - čempionas jau taps aiškus.

"Sunderland" 0 - 0 "Arsenal"

"Leicester City" 4 - 0 "Swansea"
10' [1 - 0] R. Mahrez
30' [2 - 0] L. Ulloa
60' [3 - 0] L. Ulloa
85' [4 - 0] M. Albrighton

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8467334" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>